Son Dakika Haberleri: Defilesinde Ünlü Mankenler Podyuma Çıkacak

Defilesinde Ünlü Mankenler Podyuma Çıkacak

7 ay önce

İzmirli modacı Pınar Bent, kimsesiz çocuklar yararına defile düzenliyor.

Defilesinde Ünlü Mankenler Podyuma Çıkacak, System.String[]
İzmirli modacı Pınar Bent, kimsesiz çocuklar yararına defile düzenliyor. Defileye ünlü mankenler de katılacak.

Moda dünyasının yakından tanığını isim Pınar Bent, yeni koleksiyonunu tanıtmaya hazırlanıyor. Yeni tasarımlarını sergileyecek olan Pınar Bent'in defilesine Gizem Özdilli, Şenay Akay gibi isimlerin de aralarında yer alacağı 14 tanınmış manken katılacak. 11 Kasım'da Kalamış Wyndam Otel'de gerçekleşecek olan defilenin gelirinin tamamı ise kimsesiz çocuklar yararına harcanacak.

Amaçlarının kimsesiz çocukların birtakım eksiklerini gidermek olduğunu belirten modacı Pınar Bent, " Türkiye'de binlerce kimsesiz çocuk yaşıyor. Bizim gibi insanlarında bu tarz sorunları görmemezlikten gelmesi lazım. Biz yapacağımız bu organizasyon ile o çocuklarımızın bir takım eksikliklerini gidereceğiz. Ne kadar çok sipariş alırsak yada satışı yaparsak onlar için o kadar iyi olacak" dedi.

(İHA)
Haber Yayın Tarihi : 31.10.2018 12:36 Kaynak: İHAİbrahim Tatlıses, "Ekrem İmamoğlu Kazanırsa İstanbul Beni Kaybeder" Dediği İddiasına Cevap Verdi Sosyal Medya Fenomeni Selin Ciğerci, Cinsiyet Değiştirme Uygulamasıyla Yeniden Erkek Oldu! Mansur Yavaş: 'Önce İstanbul'u Halledelim, 6 Ay Sonra Ankara'yı da Halledeceğiz' Sözleri Yayılıyor