Defileye genç Best Model Merih Öztürk'te katıldı - Son Dakika

Defileye genç Best Model Merih Öztürk'te katıldı

29.08.2019 14:47
Defileye genç Best Model Merih Öztürk'te katıldı

Modacı Erol Albayrak'ın tasarımlarından oluşan defilede, ünlü mankenlerin yanı sıra genç Best Model Merih Öztürk'te yer aldı.

Organizasyonunu Koreograf Uğurkan Erez'in yaptığı, Vize Tarih ve Kültür Festivali kapsamında düzenlenen defileye ilgi büyüktü. 24 yıl aradan sonra sahneye çıkan Gönül Yazar coşkuyla karşılandı.

Tüdanya, Rana Alagöz, Bilgen Bengü, Funda, Semiha Yankı dasahnede yer aldı. Modelleri sahneye isim isim çağıran Uğurkan Erez; " Türkiye'nin en iyi ve en güzel modelleri ve işte karşınızda Best Modelimiz Merih Öztürk" diyerek genç modeli sahneye davet etti. Defileye katılan genç Best Model Merih Öztürk büyük beğeni topladı.

YORUMLAR
500
Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 3 kişi yakalandı Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 3 kişi yakalandı Kırklareli'nden kısa kısa Kırklareli'nden kısa kısa Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 2 kişi yakalandı Kırklareli'nde kaçak kazı yapan 2 kişi yakalandı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Defileye genç Best Model Merih Öztürk'te katıldı - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement