Son Dakika Haberleri: Defne'de Tıkanan Ve Çöken Altyapıya Hızlı Müdahale

Defne'de Tıkanan Ve Çöken Altyapıya Hızlı Müdahale

7 gün önce

HATSU, vatandaşlardan gelen şikâyet ve talepleri değerlendirerek sorunları çözüme kavuşturuyor.

Defne'de Tıkanan Ve Çöken Altyapıya Hızlı Müdahale, System.String[]

Altyapının önemli unsuru olan kanalizasyon hatlarında oluşan arızalara hızlı ve kontrollü bir şekilde müdahale edildiğini belirten Genel Müdürlük, Hatay genelinde oluşturulan motorize ekiplerin gece gündüz demeden kanalizasyon tıkanıklığı, parsel baca tamiri, yağmur ızgarası temizliği, kötü koku vb. gibi sorunlara yapılan müdahaleler sayesinde vatandaşların önemli derecede rahatladığını vurguladı.

Defne ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren İdare, Çekmece Mahallesi 162. Sokak'ta kanalizasyon hattının çökmesiyle oluşan tıkanıklık ve kötü kokunun giderilmesi amacıyla vidanjör aracıyla temizlik yapılarak sorunun giderildiğini bildirdi.

Çekmece Mahallesi 40. Sokak'ta ise tıkanan muayene bacalarının tamirini yapan HATSU ekipleri, vatandaşlar tarafından ALO 185 HATSU Çağrı Merkezine bildirimlerin yapılması ile hızlı bir müdahale ile kötü kokuların önüne geçilmesini sağladı.
Açık Denizde Vurgun Yiyen Dalgıç, Temel Reis'e Benzedi Sivaslı Ustanın Kendi Karışımıyla Yaptığı Bıçaklar, Demiri Bile Kesiyor

Bakan Kurum'dan Dar Gelirli Vatandaşa 'Ön Ödemeli Konut' Müjdesi Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan Açıkladı: Elektronik Ticarette Güven Damgası Uygulaması Başladı