Defne Samyeli, Baran Tınaz ve Deren Talu aşkına onay verdi - Son Dakika

Defne Samyeli, Baran Tınaz ve Deren Talu aşkına onay verdi

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu, Kerem Sabancı'dan ayrıldıktan sonra Baran Tınaz ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı. Defne Samyeli ise, Deren'in sevgilisinin işlettiği mekanın terasında poz vererek ilişkiye destek çıktığını gösterdi.

Geçtiğimiz aylarda Kerim Sabancı ile aşk yaşayan ancak uzak mesafe yüzünden ayrılan Defne Samyeli'nin büyük kızı Deren Talu, Baran Tınaz ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı. İkilinin aşkı sosyal medya paylaşımlarından ortaya çıkmıştı.

Baran Tınaz, Instagram hesabının hikayeler bölümünden Deren Talu ile fotoğrafını yayınlayarak aşkını ilan etmişti. İşletmeci Baran Tınaz'ın bu paylaşımı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

DEFNE SAMYELİ, SÜRPRİZ AŞKA ONAY VERDİ

Defne Samyeli'nin ise sürpriz aşka ilgili ne düşündüğü merak ediliyordu. Güzel sunucu önceki gün, Deren'in sevgilisinin işlettiği mekanın terasında poz verdi. Ünlü sunucunun paylaştığı bu kare "Anneden aşk onayı" yorumlarına neden oldu.

YORUMLAR (23)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

23:53 Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş yanıt verdi: Ayasofya Camii'nin ismi değişecek mi? 22:56 LGS sınavına giren öğrencinin cevap kağıdı kayboldu 22:56 Ilgın Kaymakamı Yunus Fatih Kadiroğlu vatandaşı azarladı: Terbiyesizlik yapma lan 21:48 Şeyma Subaşı'nın fiziğini sergilediği paylaşımlarına beğeni yağıyor 21:08 Türkiye'nin Ayasofya'yı ibadete açması Yunanistan'ı çıldırttı! Küstah yaptırım çağrısı 20:57 Kalın'dan UNESCO'ya sert yanıt: Ayasofya cami olunca neden 'dünya mirası' statüsünü kaybedecek? 20:32 Duygu Özaslan, "Kilo aldı" eleştirilerine pembe bikinili pozla yanıt verdi 19:18 2500 yıllık cinayet, hızlı tren kazısında ortaya çıktı 18:58 Tuzla İçmeler Marmaray Durağı'nda bir kişi intihar etti 18:45 Otopside boynunda ip izine rastlanan 6 yaşındaki kızın annesinin feryadı yürekleri dağladı 18:43 Ali Babacan'dan "Cumhurbaşkanlığına aday olacak mısınız?" sorusuna dikkat çeken yanıt 17:16 Ayasofya kararı Yunanistan'ı çıldırttı! Atatürk'ün Selanik'teki evi için iğrenç teklif 16:42 Testi pozitif çıkan yolcuyla temas ettiği için karantinaya alınan otobüs şoförü, canına kıydı 15:37 Francesca Cipriani'den Can Yaman itirafı: Bütün gece bana kur yaptı, sonra da bana cevap vermedi 14:14 Rus genç kız dalış yaparken fark etti, denizden çıkan şeye kimse inanamadı