Defne Samyeli, Başarılı Sahne Performansıyla Fırtına Gibi Esti - Son Dakika

Defne Samyeli, Başarılı Sahne Performansıyla Fırtına Gibi Esti

16.12.2018 22:40

İstanbul'da bir eğlence mekanında hayranlarıyla buluşan Defne Samyeli, performansıyla sahnede fırtına gibi esti.

Eski sunucu ve oyuncu Defne Samyeli, başarılı sahne performansıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

YILBAŞINDA ŞARKI SÖYLEYECEK

Eski sunucu ve oyuncu Defne Samyeli sahne performanslarıyla dikkat çekiyor. Hafta sonu İstanbul'da bir eğlence mekanında sahne alan Defne Samyeli sesi ve sahne performansıyla hayranlarını büyüledi. Defne Samyeli o anları sosyal medya hesabından da paylaştı. Cem Yılmaz'la yaşadığı aşkla da uzun süredir gündemde olan Defne Samyeli sahnedeki danslarıyla da büyük beğeni topladı. İskender Paydaş ve orkestrasıyla sahne alan Defne Samyeli önümüzdeki günlerde de bir alışveriş merkezinin yılbaşı festivalinde şarkı söyleyecek.

"BU ÖDÜLÜ GENÇLİĞİME KALDIRIYORUM"

Ünlü oyuncu Cem Yılmaz, 45. Pantene Altın Kelebek Ödülleri töreninde esprileriyle kahkaha krizine sokmuştu. Cem Yılmaz, törende özel Jüri Özel Ödülü'nü kazandı. Cem Yılmaz aldığı ödülü Defne Samyeli'ye armağan etmişti. Cem Yılmaz ödülü aldıktan sonra konuşarak, "Bu sene Defne ile katıldığımız ödül törenlerinin ikincisi bu veteranlık vurgusu. Kızcağız da 'Çıtır bir sevgili buldum' diye düşünürken yaşlı, 25. yıl artık gidiyor demiş gibi oldu bu ödül. Defne'cim gençliğimize kaldırıyorum bu ödülü." ifadelerini kullanmıştı.

Defne Samyeli, Başarılı Sahne Performansıyla Fırtına Gibi Esti

Son Dakika Magazin Defne Samyeli, Başarılı Sahne Performansıyla Fırtına Gibi Esti - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
  • SÖYLE CEM ŞARKIYI BENCE: BAŞARILAR DEFNECİM CEM BEYİN HAYRANIYIM SİZİDE GELİNİMİZ GİBİ GÖRÜYORUZ MUTLULUKLAR CEM BEYDEN HALİL KOÇAĞIN NİKAH ŞARKISINI SÖYLEMESİNİ BEKLİYORUZ ALIŞTIK ŞARKILARINA........ Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • bi ne aniriyo: kutu kutu pensemi dio ne anlamadim ? simdi iki mal.cikip sen sanattan ne anlan yazarsa sasirmam dogru aslinda boyle sanattan bise anlamadim anlayan beri gelsin Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz Son Dakika: Ortaokullarda 5., liselerde de 9. sınıflar 2 Kasım'da yüz yüze eğitime başlıyor Dünyanın en hızlı büyüyen yayıncısı Rachell Hofstetter'ın yayını bir ayda 11 milyon kez izlendi Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?