Son Dakika Haberleri: Defne Samyeli Genç Kızlara Taş Çıkarttı: 20 Yaşındayım Böyle Fiziğim Yok

Defne Samyeli Genç Kızlara Taş Çıkarttı: 20 Yaşındayım Böyle Fiziğim Yok

7 ay önce

Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Defne Samyeli, bir dergi için çektirdiği fotoğraf ile çok konuşuldu. Samyeli'nin bir takipçisi paylaşıma, "20 yaşındayım böyle fiziğim yok." yorumunu yaptı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla ve Cem Yılmaz ile yaşadığı aşk ile gündemden düşmeyen Defne Samyeli, bir dergi için objektiflerin karşısını geçtiği anı sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaştı.

"20 YAŞINDAYIM BÖYLE FİZİĞİM YOK"

Ünlü sunucu Defne Samyeli genç kızlara taş çıkaran fiziğiyle parmak ısırttı. Fiziğiyle adeta şov yapan ünlü sunucu Defne Samyeli, paylaşımıyla takipçileri tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu. Samyeli'nin paylaşımına yorum yapan bir takipçisi "Defne hanım güzelliğinizle göz kamaştırıyorsunuz. Cem Yılmaz gerçekten çok şanslı." dedi. Başka bir takipçisi ise, "Ben 20 yaşındayım böyle fiziğim yok" yorumunu yaptı.

Haber Yayın Tarihi : 30.09.2018 08:36 

YORUMLAR


Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti Ekrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Fenerbahçe Soyunma Odasında Skandal Dürüm İddiası!