Son Dakika Haberleri: Defne Samyeli'nin Mini Elbiseli Fotoğrafı Takipçileri Arasında Tartışma Yarattı!

Defne Samyeli'nin Mini Elbiseli Fotoğrafı Takipçileri Arasında Tartışma Yarattı!

6 gün önce

Cem Yılmaz ile ilişkisiyle gündeme gelen Defne Samyeli'nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraf takipçilerini ikiye böldü. Samyeli'nin bazı takipçileri fotoğrafta photoshop olduğunu iddia etti.

Defne Samyeli'nin photoshoplu olduğu iddia edilen fotoğrafı takipçilerini ikiye böldü.

"BOYUNU PHOTOSHOPLA UZATMIŞ"

Eski sunucu Defne Samyeli Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisine konuk oldu. Samyeli'nin dizi setinden paylaştığı fotoğraf sosyal medyada çok konuşuldu. Samyeli'nin bazı takipçileri fotoğrafı beğenirken bazı takipçileri ise fotoğrafı beğenmedi. Samyeli'nin bazı takipçileri fotoğrafta photoshop olduğunu iddia ederek, "Defne boyunu photoshopla uzatmış. Keşke daha profesyonelce yapsaydın." ifadelerini kullandı.

"ÇOK MUTLUYUM ÇOK HUZURLUYUM"

Yunus Dalgıç'ın YouTube kanalında yayınlanan programına konuk olan 47 yaşındaki sunucu, oyuncu ve şarkıcı Defne Samyeli, dikkat çeken güzelliğinin sırrını verirken ünlü komedyen Cem Yılmaz'la olan ilişkisi hakkında da açıklamalarda bulunmuştu. Samyeli, "Cem ile çok mutluyum çok huzurluyum. Çok eğlendiğim çok mutlu olduğum çok güvende hissettiğim bir beraberliğim var. Gerçekten bunun için şükran doluyum." ifadelerini kullanmıştı.

Defne Samyeli'nin Mini Elbiseli Fotoğrafı Takipçileri Arasında Tartışma Yarattı!
Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 09:51 

YORUMLAR


Murat Boz, Kaslı Fotoğrafıyla Takipçilerinin Aklını Başından Aldı! Yüzüstü Düşerek Yaralanan Oyuncu Burçin Orhon: Kim Nazar Ediyorsa Çeksin Gözlerini Mehmet Akif Alakurt'tan Tartışma Yaratan Cennet-Cehennem Paylaşımı Ünlü İş Adamının Altı Yanan Dev Tencereye Girip Yıkandığı Anlar Sosyal Medyayı Salladı