Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya sorusuna kızdı: Bunların parçası değiliz - Son Dakika

Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya sorusuna kızdı: Bunların parçası değiliz

05.09.2020 08:18

Defne Samyeli, kızı Deren Talu'nun "Serenay Sarıkaya'nın olduğu yerde ben yokum" dediği yönündeki haberleri duyunca küplere bindi. Trafikte kendisine soru soran muhabirlere tepki gösteren Samyeli, gaza basarak uzaklaştı.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Defne Samyeli, önceki akşam Arnavutköy'de trafikte görüntülendi. Muhabirlerin yanına gittiği Samyeli, Serenay Sarıkaya hakkındaki bir soruyu duyunca sert çıkıştı.

"SERENAY'IN OLDUĞU YERDE BEN YOKUM"

Defne Samyeli'nin kızı Deren Talu geçtiğimiz günlerde ilginç bir iddiayla gündem geldi. Talu'ya bir şampuan markasının teklif götürdüğü, ancak projede annesinin eski aşkı Cem Yılmaz'la ilişki yaşayan Serenay Sarıkaya da yer alacağı için genç modelin "Serenay'ın olduğu yerde ben yokum" dediği öne sürüldü.

"BUNLARIN PARÇASI DEĞİLİZ BİZ"

Önceki akşam Arnavutköy trafiğinde görüntülenen Defne Samyeli, sıkışan trafikte basın mensuplarını görünce şaşırıp kaldı. Aracının camını açarak muhabirlere selam veren Samyeli, kızıyla ilgili iddia sorulunca "Bu da nereden çıktı? Yapmayın arkadaşlar, bunların parçası değiliz biz" diyerek tepki gösteren Samyeli, trafiğin açılmasıyla gaza basarak uzaklaştı.

Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya sorusuna kızdı: Bunların parçası değiliz
Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya sorusuna kızdı: Bunların parçası değiliz

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Defne Samyeli, Serenay Sarıkaya sorusuna kızdı: Bunların parçası değiliz - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Hatay'da teröristlerle girilen çatışma ve patlama anına ilişkin görüntüler ortaya çıktı Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi Erdoğan'ın Fransız mallarına boykot çağrısı dünya basınında geniş yankı buldu 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı