Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi - Son Dakika

Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi

16.01.2017 17:45
Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi, System.String[]

Muş Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünce yürütülen Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.

Muş Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğünce yürütülen Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi'nin tanıtım toplantısı yapıldı.

Türkiye ve Avrupa Birliğince finanse edilen Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi 2. Hibe Programı kapsamında yer alan Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi, Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde düzenlenen toplantıyla tanıtıldı.

Proje Koordinatörü Abdulselam Er, toplantıda yaptığı sunumda, kadınların eğitimini çok önemsediklerini ve projenin de bu düşünceyle hazırlandığını belirterek, şunları kaydetti:

"Bu projemiz yüzlerce proje içinde ilk 37 proje içinde yer aldı. Bir yıllık bir uygulanma süresi var. Hasköy Halk Eğitim Müdürlüğü, Korkut Halk Eğitim Müdürlüğü ve Korkut ve Hasköy Kaymakamlıkları projemizin aktif paydaşlarıdır. Projenin amacı 25 ile 40 yaş arası işsiz kadınlara eğitim imkanı sağlamaktır."

Toplantıya, projenin paydaşları ve kurum amirleri katıldı.

Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Değerler Değişiyor Kadınlar Üretiyor Projesi - Son Dakika


Son Dakika

Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Beşiktaşlı taraftarların İstanbul Eyüpsultan'daki kutlamasında gerginlik! Bekçiler havaya ateş açtı Şampiyonluk kutlaması için kullandıkları maytap yangın çıkardı Şampiyonluk kutlaması için kullandıkları maytap yangın çıkardı Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Fenerbahçe taraftarından yönetime büyük tepki! Ülker Stadyumu'na çıkarma yapıp pankart astılar Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Gedson Fernandes, Galatasaray'a veda etti Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Emre Akbaba'ya tepkiler çığ gibi! Şampiyonluk maçındaki performansı gündeme oturdu Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Süper Lig'de tarihi sezonun şampiyonu Beşiktaş Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Güldür Güldür Show'un Mustafa Sarıgül skeci sosyal medyada gündem oldu Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı Hamas saldırılara karşılık verdi, o anda plajda olan İsrailliler korku içinde sığınaklara kaçtı
Advertisement