Değişik Suçtan Aranan 2 Zanlı Balıkesir'de Yakalandı - Son Dakika

Değişik Suçtan Aranan 2 Zanlı Balıkesir'de Yakalandı

07.09.2012 12:40
Değişik Suçtan Aranan 2 Zanlı Balıkesir'de Yakalandı, System.String[]

Balıkesir'de 35 değişik suçtan aranan 2 zanlı aynı araçta yakalandı.

Balıkesir'de 35 değişik suçtan aranan 2 zanlı aynı araçta yakalandı.

Bir ihbarı değerlendiren polis ekipleri, değişik suçlardan aranan G.A'nın Balıkesir Küçük Sanayi Sitesi'nin yakınlarında görüldüğünü tespit etti.

Ekiplerin G.A'yı bir araç içinde fark etmesi üzerine zanlı kaçmaya başladı. Ekiplerin 'dur' ikazına uymayarak kaçma girişiminde bulunan toplam iki şahıs yapılan kovalamacanın ardından yakalanarak gözaltına alındı.

Gözaltına alınan G.A'nın yanı sıra M.B'nin de polis tarafından arandığı belirlendi. Zanlılar çıkarıldıkları adli mercilerce tutuklanarak cezaevine götürüldü.

Öte yandan G.A'nın üst aramasında 6 paket halinde toplam 12 gram esrar maddesi ve 24 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

Muhabir: Seyhan Kırıcı/ Burak Akay

Yayıncı: Doğan Sarıtaş - BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Değişik Suçtan Aranan 2 Zanlı Balıkesir'de Yakalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı