Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar - Son Dakika

Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar

03.01.2012 11:07
Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar, System.String[]

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan 80 öğretim elemanına dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan 80 öğretim elemanına dizüstü bilgisayar hediye edildi.

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hilmi İbar, fakültenin konferans salonunda düzenlenen etkinlikte yaptığı konuşmada, kendi öz kaynaklarından sağlamak üzere her öğretim elemanına derslerinde kullanmak üzere 80 adet dizüstü bilgisayarı zimmetli olarak hediye ettiklerini belirtti.

Öğretim elemanlarına verdikleri bir sözü daha yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İbar, "Her verdiğimiz sözü yaptık. Eğitim ve öğretimin kalitesini arttırabilmek ve akademik personelin daha da iyi olması için çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Konuşmanın ardından, akademik unvanlarına göre dizüstü bilgisayarlar sahiplerine teslim edildi.

- EDİRNE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Dekandan, Öğretim Elemanlarına Dizüstü Bilgisayar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı Polis, intihara kalkışan genci bir anlık dalgınlığından yararlanarak kurtardı Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Mahkeme fotoğraftaki 'Buket' detayını delil saydı, tacizci komşu 10 yıl hapis yatacak