Demet Akalın, Beyonce tasarımı takımına ödediği ücretle gündem oldu - Son Dakika

Demet Akalın, Beyonce tasarımı takımına ödediği ücretle gündem oldu

23.02.2021 20:51

Koronavirüsü atlatır atlatmaz kaldığı yerden programına devam eden Demet Akalın, kombini için ödediği ücretle gündem oldu. Akalın, programında giydiği Beyonce tasarımı takımı için 3 bin 147 lirayı gözden çıkardı.

Arkadaş gurubuyla birlikte Uludağ'a tatile gittikten sonra koronavirüse yakalan şarkıcı Demet Akalın, hastalığı atlatır atlatmaz, programına kaldığı yerden devam etmeye başladı. Alişan ile birlikte Star TV ekranlarından izleyiciye seslenen ünlü şarkıcı, programda tercih ettiği kombininin fiyatıyla gündem yarattı.

3 PARÇADAN OLUŞAN TAKIMI İÇİN PARAYA KIYDI

Dünyaca ünlü yıldız Beyonce'nin tasarladığı koleksiyona ait bir takımı tercih eden ünlü sanatçı, eşofman altı için 1.249 TL, eşofman üstü için 1.169 TL, üzerine giydiği body için ise 729 TL ödedi. Tercih ettiği takıma ödediği ücretle sosyal medyada gündem yaratan Demet Akalın, sık sık kıyafetlerine harcadığı paralarla gündem yaratıyor.

Demet Akalın, Beyonce tasarımı takımına ödediği ücretle gündem oldu
Demet Akalın, Beyonce tasarımı takımına ödediği ücretle gündem oldu

Son Dakika Magazin Demet Akalın, Beyonce tasarımı takımına ödediği ücretle gündem oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (6)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Karacayı vurup parçalara ayıran 7 kişi suçüstü yakalandı Sivas'ta kar yağışı kenti beyaza bürüdü Engelli adamın darp sonrası ölümüne ikinci tutuklama Caner Erkin, Fenerbahçe'nin kazandığı Trabzonspor maçı sonrası sosyal medyadan takım arkadaşlarını kutladı Şeyma Subaşı'ndan Mısırlı sevgilisiyle yeni poz: Sana çok deli oluyorum Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu aşk yaşadıkları iddiasıyla gündeme geldi Son Dakika: CHP Denizli Milletvekili Haşim Teoman Sancar partisinden istifa etti Sağlık sorunlarıyla boğuşan Hakan Taşıyan, acil olarak nakil bekliyor
23:53