Demet Akalın, Bircan Bali'nin "Okan'la Otele Gitti" İddialarını Yalanladı - Son Dakika

Demet Akalın, Bircan Bali'nin "Okan'la Otele Gitti" İddialarını Yalanladı

25.10.2018 15:49

Demet Akalın, boşandığı eşi Okan Kurt'la bir otelden çıktıktan sonra taksiye binerek Bursa'ya gittiği yönündeki iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı.

Bircan Bali, sunuculuk yaptığı programda bindiği taksi şoförünün boşanan Demet Akalın ve Okan Kurt'u bir otelden aldığını, Okan'ı evine Demet'i de Bursa'ya bıraktığını iddia etti. Konu hakkında açıklama yapan Akalın, iddiaları yalanladı.

"ÇIKARSINLAR TAKSİCİYİ BENDE GÖREYİM"

Bali, canlı yayında "Taksici bana geçtiğimiz cumartesi günü bir otelden Demet Akalın ve Okan Kurt'u aldığını, Okan Kurt'u Maslak'taki eve bıraktığını, ardında da Demet Akalın'ı Bursa'ya konser için götürdüğünü söyledi." dedi. Bir takipçisinin "Taksi konusunda bir şey demeyecek misin?" demesinin üzerine açıklamaya yapan Akalın, "Ciddiye bile almadım. Ama fantazi güzelmiş taksi ve Bursa. Çıkarsınlar Allah aşkına şu taksiciyi bende göreyim. Evin suyu mu çıkmış da Bursa'ya gitmişim." dedi.

"TAKSİCİ DEMET'LE OKAN'I OTELDEN ALMIŞ"

Bircan Bali, geçtiğimiz Eylül ayında 6 buçuk yıllık evliliğini tek celsede sonlandıran Demet Akalın-Okan Kurt çiftiyle ilgili çok konuşulacak bir iddia ortaya attı. Bali, "Taksici bana geçtiğimiz cumartesi günü bir otelden Demet Akalın ve Okan Kurt'u aldığını, Okan Kurt'u Maslak'taki eve bıraktığını, ardında da Demet Akalın'ı Bursa'ya konser için götürdüğünü söyledi." dedi. Ece Erken ise Bali'nin açıklamaları karşısında şaşırmadığını, ünlü çiftin tekrar barışabileceklerinin dile getirdi.

Demet Akalın, Bircan Bali'nin Okan'la Otele Gitti İddialarını Yalanladı

Son Dakika Magazin Demet Akalın, Bircan Bali'nin 'Okan'la Otele Gitti' İddialarını Yalanladı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (2)
  • Sayın Bircan: kendi olayınızı nasılda güzel kapattınız doru yada yanlış bas bas baırıyodunuz kim yaptıını söylicem diye hop diye üstü kapandı ama başka insanların özelini daıtmak güzel deyilmi ah ne duydun diyerek sırıtarak aynaya bir bakın derim kıyafetinize deyil kişiliinize ... Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

Kamu çalışanlarının mesai saatleri 10.00-16.00 olarak belirlendi Juventus-Dinamo Kiev maçıyla Şampiyonlar Ligi'nde ilk kez bir kadın hakem düdük çalacak Sokak kısıtlamasında, 7 zorunlu hal dışında özel araçla şehirler arası seyahate izin verilmeyecek Tayland'da balıklar 25 milyon lira değerinde balina kusmuğu buldu Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Türkiye'de birkaç milyon virüslü insan var, aramızda dolaşıyorlar Yüzde 10'u Katar Yatırım Otoritesi'ne satılan Borsa İstanbul'un satış bedeli netleşti Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı ABD tarihinde bir ilk! Joe Biden'ın kabinesindeki isim Silivrili çıktı