Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi - Son Dakika

Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi

05.02.2019 09:54

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, 5 yaşına giren Hira için dillere destan bir doğum günü partisi düzenledi. Akalın, bu partiye Aleyna Tilki'yi davet edince ortalık karıştı.

Okan Kurt'la yaptığı evlilikten dünyaya gelen kızı Hira'nın üzerine titreyen ve her fırsatta ona olan sevgisini gösteren Demet Akalın, geride bıraktığımız gün 5 yaşına basan kızı Hira için bir doğum günü partisi düzenledi.

ALEYNA TİLKİ SÜRPRİZ YAPTI

Akalın'ın düzenlediği doğum günü partisine pek çok ünlü isim çocuklarıyla katılırken günün sürprizi şarkıcı Aleyna Tilki oldu. Bir anda Tilki'yi karşılarında gören çocuklar hayranlıklarını gizleyemedi. Partiye katılan çocukları eğlendiren Aleyna Tilki'ye Akalın övgü yağdırdı.

"DELİKANLI ALEYNA"

Akalın, Hira'nın doğum gününe katılan Aleyna Tilki'ye sosyal medya hesabından teşekkür etti. Akalın Tilki için, "Gönlü güzel kız sen çocukları deli mutlu ettin, inşallah dünya değil galaksi starı olursun baby… Kalbinden ne geçiyorsa kat ve kat fazlasını versin Rabbim. Seni çok seviyoruz delikanlı Aleyna"

ÜNLÜ İSİMLER AKIN ETTİ

Akalın'ın kızı Hira için düzenlediği doğum günü partisine eski manken Ebru Destan, modacı Gülşah Saraçoğlu ve Selin Ciğerci gibi ünlü isimler de katıldı.

Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi
Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi

Son Dakika Magazin Demet Akalın'dan Kızı Hira'ya Aleyna Tilki Sürprizi - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Güne düşüşle başlayan gram altın 462 lira seviyesinde işlem görüyor Fenerbahçe'de Gökhan Gönül 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak Bu kadar da olmaz! Çam sakızı için ağaçları getirdikleri hale vatandaşlar isyan etti Son Dakika! Bakan Koca müjdeli haberi verdi: Aşı çalışmalarında büyük ilerlemeler var, maske yakın zamanda hayatımızdan çıkmış olacak Temizlik yaparken camdan düştü, yatak süngerlerinin üzerinden sekti: O anlar kamerada Böylesi filmlerde olmaz! Yaptığı kazayı kaydeden vatandaş şans eseri başka bir kazayı da kayda aldı Son Dakika! Çocuk parkındaki sembol tartışma yaratmıştı! Belediye Başkan Yardımcısı ile Park ve Bahçeler Müdürü görevden alındı Ege kıyılarına kadar gelen dikenli deniz kestanesi için profesör uyardı: Temas halinde direkt zehirler