Son Dakika Haberleri: Demet Akalın, İcra Gelen Lüks Villasından Taşınacağı Haberlerini Yalanladı

Demet Akalın, İcra Gelen Lüks Villasından Taşınacağı Haberlerini Yalanladı

8 ay önce

Okan Kurt'tan boşandıktan sonra icra gelen evinden taşınacağı konuşulan Demet Akalın, evinin çok huzurlu olduğunu söyleyerek çıkan haberleri yalanladı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın Beykoz'daki lüks villasına haciz geldi. Hacizden sonra 6 buçuk yıllık eşi Okan Kurt'tan tek celsede boşanan Akalın'ın villasından taşınmaya karar verdiği iddia edildi. Konu hakkında açıklama yapan Akalın, evinde çok huzurlu olduğunu ve taşınmayacağını söyledi.

"EVİM HUZURLU ASLA GİTMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM"

Ünlü şarkıcı yeni eşya alacağı ve evinden taşınacağı haberleri için "Ne evimi ne de eşyalarımı değiştiriyorum. Evim huzurlu asla gitmeyi düşünmüyorum. Konserimde keyfimde yerinde selamlar tüm güzel dostlara" dedi.

NE OLMUŞTU?

Eski eşinin piyasaya olan borçlarından dolayı ünlü şarkıcının 18 milyon TL'ye aldığı Beykoz Acarkent'teki evine haciz gelmiş ve villada bulunan çok sayıda eşya alınmıştı. Yaşanan tatsız olay sonrası evini değiştirmeye karar veren Akalın'ın Anadolu Yakası'ndan kendisine yeni bir ev arayışına girdiği iddia edilmişti.

Demet Akalın, Okan Kurt'la Yaşadığı Villasından Taşınıyor

6 Buçuk Yıllık Evliliğini Bitiren Demet Akalın: Okan'ın Evde Bir Çöpü Bile Kalmadı

Emrah Karaduman'ın 'Akalınca' Tweeti Demet Akalın'ı Kızdırdı

Haber Yayın Tarihi : 22.09.2018 04:23 

YORUMLAR


Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti 5 Yıl Önce Kuruyan Nehir, Bambaşka Görüntüye Büründü Fenerbahçe Soyunma Odasında Skandal Dürüm İddiası!