Son Dakika Haberleri: Demet Akalın'ın Dünya Kupası Tahmini Doğru Çıktı: Büyük Gol

Demet Akalın'ın Dünya Kupası Tahmini Doğru Çıktı: Büyük Gol

6 gün önce

Şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Fransa kupayı alır finali de Hırvatistan ile oynar dedim, Okan garip garip baktı, alırlarsa kupayı büyük gooool" ifadelerini kullandı.

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, sosyal medya hesabı Twitter'da yaptığı paylaşımla, Dünya Kupası'ndaki favorisini açıkladı.

"OKAN GARİP GARİP BAKTI"

Demet Akalın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "1 saat önce Fransa kupayı alır finali de Hırvatistan ile oynar dedim, Okan garip garip baktı, alırlarsa kupayı büyük gooool" ifadelerini kullandı.

"NE DEDİM OĞLUM BEN SİZE"

Hırvatistan'ın İngiltere'yi 2-1 mağlup etmesinin ardından Demet Akalın, bu kez, "Aaaaa yemin ederim artık loto oynayacağım ne dedim oğlum ben size" paylaşımını yaptı.

"CÜNEYT ÇAKIR İÇİN NE KADAR GURURLU ANLAR"

Demet Akalın, dev maçı yöneten Türk hakem Cüneyt Çakır'ı da tebrik etmeyi unutmadı, Akalın, "Cüneyt Çakır için ne kadar gururlu anlar yaaa bizim için de tabii" paylaşımında bulundu.
Dünya Kupası Kupa Seremonisine Macron ve Kitarovic'in Yakınlaşması Damga Vurdu West Ham United, Vida İçin Beşiktaş'a Yaptığı Teklifi 22 Milyon Euroya Yükseltti

Adnan Oktar'ın Annesinin Örgüt İçinde 'Mehdi Annesi' Olarak İtibar Gördüğü Ortaya Çıktı Aslı Enver, Kış Güneşi Dizisinin Yapımcı Şirketine Açtığı 32 Bin TL'lik Davada Haklı Bulundu