Son Dakika Haberleri: Demet Akalın'ın Dünya Kupası Tahmini Doğru Çıktı: Büyük Gol

Demet Akalın'ın Dünya Kupası Tahmini Doğru Çıktı: Büyük Gol

6 ay önce

Şarkıcı Demet Akalın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Fransa kupayı alır finali de Hırvatistan ile oynar dedim, Okan garip garip baktı, alırlarsa kupayı büyük gooool" ifadelerini kullandı.

Ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın, sosyal medya hesabı Twitter'da yaptığı paylaşımla, Dünya Kupası'ndaki favorisini açıkladı.

"OKAN GARİP GARİP BAKTI"

Demet Akalın, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "1 saat önce Fransa kupayı alır finali de Hırvatistan ile oynar dedim, Okan garip garip baktı, alırlarsa kupayı büyük gooool" ifadelerini kullandı.

"NE DEDİM OĞLUM BEN SİZE"

Hırvatistan'ın İngiltere'yi 2-1 mağlup etmesinin ardından Demet Akalın, bu kez, "Aaaaa yemin ederim artık loto oynayacağım ne dedim oğlum ben size" paylaşımını yaptı.

"CÜNEYT ÇAKIR İÇİN NE KADAR GURURLU ANLAR"

Demet Akalın, dev maçı yöneten Türk hakem Cüneyt Çakır'ı da tebrik etmeyi unutmadı, Akalın, "Cüneyt Çakır için ne kadar gururlu anlar yaaa bizim için de tabii" paylaşımında bulundu.


YORUMLAR


O Ses Türkiye'de Bomba İddia: Beyaz ile Hadise Aşk Yaşıyor Diyarbakır'ın Eğil İlçesinde Dicle Barajı'nın Kapaklarından Biri Koptu, Valilik Vatandaşları Uyardı

Marketteki İğrenç Taciz Saniye Saniye Kameraya Yansıdı!