Son Dakika Haberleri: Demet Akalın, Maldivler Tatilini Eleştiren Cengiz Semercioğlu'nu Topa Tuttu

Demet Akalın, Maldivler Tatilini Eleştiren Cengiz Semercioğlu'nu Topa Tuttu

3 gün önce

Demet Akalın, kendisi hakkında "Sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler'e davet edilmişler zaten" diyen Cengiz Semercioğlu'na çektiği video ile demediğini bırakmadı.

Gazeteci Cengiz Semercioğlu, bugünkü köşesinde Demet Akalın ve Selin Ciğerci'nin Maldivler'de tatil yapmalarını eleştirdi. Semercioğlu, Akalın için, "Hepsi fotoğraflarının altında Maldivler tatil çekiliş ilanları paylaşıyor. Belli ki telefonlarını gömmesinler, sosyal medyada paylaşım yapıp, altına da ilan koysunlar diye Maldivler'e davet edilmişler zaten" dedi.

"YEDİĞİN, İÇTİĞİN ZIKKIMLANDIĞIN HER ŞEYİ YAZDIN"

Semercioğlu'nun yazısına Demet Akalın'dan cevap gecikmedi. Instagram hesabının hikaye bölümünden video çeken Demet Akalın, şunları söyledi: "Cengiz Semercioğlu bizim Maldivler tatilinden baya etkilenmiş. Oğlum sen senelerce davet edildiğin yerleri koskaca Hürriyet'e yazdın la. Yediğin, içtiğin, zıkkımlandığın her şeyi yazdın yavrum. Tur şirketi sizi de götürürdü ama eski havan yok. Artı biz bilet paralarımızı kendi cebimizden ödedik. Saygılar yavrum."

Ünlü Sanatçı Demet Akalın'dan Başkan Ömer Günel'e Tebrik

Haber Yayın Tarihi : 15.05.2019 12:36 

YORUMLAR (11)
  • emekçi: türkim,doğriyimm,çalışkanimmm,dolandırıcıyımm,taklitçiyimmmm,ingilizlere fransızlara özenirimm, onlar gibi yer onlar gibi içerimmmm,100 yıldır türkim ve doğriyim çalışkanimm diye bağırıyorum devletin bütün imkanlarını özel olarak kullanıyorum,işçilik yapmamam ırgatlık yapmam çünki ben türkim özelim, Cevap Yaz 0 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Sosyetik Kasap Nusret, DJ Khaled'in Klibinde Oynadı Eurovision Şarkı Yarışması'nda Madonna'nın Dansçısı Filistin Bayrağıyla Sahneye Çıktı Schwarzenegger'e Uçan Tekmeli Saldırı Düzenlendi! O Anlar Kamerada Usta Oyuncu Zerrin Tekindor, Yıllardır Kumral Kullandığı Saçlarını Griye Boyattı