Son Dakika Haberleri: Demet Akalın, Milli Takıma yapılan saygısızlığa sitem etti

Demet Akalın, Milli Takıma yapılan saygısızlığa sitem etti

6 gün önce

Avrupa Şampiyonası Elemeleri H Grubu 4. maçı için İzlanda'ya gelen A Milli Futbol Takımı'na pasaport kontrolü ve arama sırasında saygısızlık yapıldı. Kısa sürede tepki yağan olaya bir tepki de Demet Akalın'dan geldi.

Konya'dan özel uçakla İzlanda'ya gelen A Milli Futbol Takımı kafilesine, İzlanda'da havalimanında büyük saygısızlık yapıldı. Futbolcuların çantalarını tekrar tekrar arayan güvenlik görevlileri, kafileyi uzun bir süre beklettikten sonra pasaporttan geçirdi. Futbolcuların çantaları defalarca aranırken, kafilenin uçaktan indikten sonra otobüse binmesi yaklaşık 2 saat sürdü. Emre Belözoğlu'na da açıklama yaptığı sırada tuvalet fırçası uzatıldı.

Yapılan saygısızlık sonrası başta ünlüler ve siyasi liderler olmak üzere pek çok kişiden tepki yağdı. Saygısızlığa bir sitem de şarkıcı Demet Akalın'dan geldi.

AĞZINI BOZARAK SİTEM ETTİ

Twitter hesabından yaşanan olayın videosunu paylaşan Akalın, "Uyandım! Bunu gördüm delirdim! Hadsizlere bak! Ulan bunlar buraya gelecek dimi? Leş köpeklerle aratalım." dedi. Yaşanan olay sonrası sinirlerine hakim olamayan Akalın, Emre Belezoğlu'na fırça uzatan kişi hakkında "Fırçalı sarı p.ç bulundu mu?" şeklinde paylaşım yaptı.

Demet Akalın, Milli Takıma yapılan saygısızlığa sitem etti
Vedat Milor'dan sert İzlanda tepkisi: Başka seçenek bırakmadılar

Şahan Gökbakar, Milli Takım üzerinden siyasilere seslendi: Milleti düşman etmeyi bırakın

Haber Yayın Tarihi : 10.06.2019 10:36 

YORUMLAR


Demet Akalın, kahvaltı yaptığı restoranda gelen hesabı görünce deliye döndü Fenerbahçe'nin efsane ismi Ogün Altıparmak'ın oğlu Fenerbahçe'den ihraç edildi Fenerbahçe Kongresi'nde "Her şey çok güzel olacak" sesleri Fenerbahçe'de Ali Koç yönetimi ibra edildi