Demet Akalın, Nisa'nın elenmesine sevinen Evrim'e tepki gösterdi: Son bir ay senden nefret ettik - Son Dakika

Demet Akalın, Nisa'nın elenmesine sevinen Evrim'e tepki gösterdi: Son bir ay senden nefret ettik

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Nisa'nın Survivor'dan elenmesini esprili bir notla kutlayan Evrim'e Twitter hesabından yaptığı paylaşımla tepki gösterdi. Demet Akalın, "Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son bir ay bir bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?" dedi.

Tv8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2020'de finale iki haftalık bir süre kala adaya veda eden isim Nisa oldu. Eski yarışmacı Evrim Keklik ise Twitter hesabından yaptığı "Hadise ne demiş, 'her şey burada bitti toparlan gidiyorsun'" paylaşımıyla Nisa'ya gönderme yaptı. Yarışmanın sıkı takipçisi Demet Akalın ise Evrim'in bu paylaşımına sessiz kalmadı.

"SON BİR AY SENDEN NEFRET ETTİK"

Demet Akalın, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Ay sen şimdi dalgamı geçtin Nisa'yla? Seni sevip desteklemekten nasıl nefret ettik son 1 ay bi bilsen! Nisa gönüllerin şampiyonu oldu ya sen?" ifadelerini kullandı.

Demet Akalın, Nisa'nın elenmesine sevinen Evrim'e tepki gösterdi: Son bir ay senden nefret ettik

SIK SIK GERGİNLİK YAŞADILAR

Evrim, aynı takımda olduğu Nisa'nın dönem dönem morali bozulduğu için oyun oynamak istememesine tepki göstermiş ve ikili arasında elenmeden önce gerginlikler yaşanmıştı. Bir oyunda Nisa'ya karşı oyun kaybeden Evrim, sinirden gözyaşlarına boğulmuştu.

Demet Akalın, Nisa'nın elenmesine sevinen Evrim'e tepki gösterdi: Son bir ay senden nefret ettik

Demet Akalın, Nisa'nın elenmesine sevinen Evrim'e tepki gösterdi: Son bir ay senden nefret ettik
Eski Survivor yarışmacısı Evrim Keklik'ten elenen Nisa'ya gönderme
YORUMLAR (30)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

İstanbul'da önemli ekonomi toplantısı! Merkez Bankası, BDDK ve bankacılar bir araya geldi Son Dakika: Trabzonspor'dan ayrılan Filip Novak, Fenerbahçe'ye transfer oldu Son Dakika: Galatasaray'a transfer olan Arda Turan'ın alacağı ücret belli oldu Barcelona, milli futbolcu Çağlar Söyüncü için Leicester City'ye 40 milyon önerdi Son Dakika: Dışişleri'nden Yunanistan ile Mısır arasında yapılan deniz yetki anlaşmasına tepki: Bizim için yok hükmündedir "Çocukluk aşkıma geri döndüm" diyen Caner'den Fenerbahçe itirafı: Daha önce dönmek istedim ama olmadı 8 yaşındaki kardeşini katleden cani ağabeyin sözleri olaydan daha vahim: Bilerek ve isteyerek öldürdüm Son Dakika: Fenerbahçe, Beşiktaş'la yollarını ayıran Caner Erkin'le 2+1 yıllık sözleşme imzaladı İstanbul üzerinde alçak uçuş yapan darbeci pilota müebbet hapis cezası verildi Lübnan'daki patlamanın en yakın görüntüsü ortaya çıktı Mısır ile Yunanistan münhasır ekonomik bölge anlaşması imzaladı Antalya Baro Başkanı Polat Balkan, kalp krizi geçirdi Son Dakika: Merkez Bankası'ndan döviz ve altın açıklaması: Piyasalardaki aşırı oynaklığın azaltılması için tüm araçlar kullanılacak Son Dakika: Gökhan Gönül'ün ardından Caner Erkin de Beşiktaş'tan ayrıldı Son Dakika: ABD Başkanı Trump, koronavirüs aşısı için en net tarihi verdi