Son Dakika Haberleri: Demet Akalın, Okan Kurt'la Yaşadığı Villasından Taşınıyor

Demet Akalın, Okan Kurt'la Yaşadığı Villasından Taşınıyor

8 ay önce

Demet Akalın, Okan Kurt'un borçlarından dolayı haciz gelen villasından taşınıyor. Akalın, Beykoz Konakları'nda kiralık ev bakmaya başladı.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın Beykoz'daki lüks villasına haciz geldi. Hacizden sonra 6 buçuk yıllık eşi Okan Kurt'tan tek celsede boşanan Akalın, villasından taşınmaya karar verdi.

HACİZ GELEN EVİNDEN TAŞINIYOR

Eski eşinin piyasaya olan borçlarından dolayı ünlü şarkıcının 18 milyon TL'ye kredi çekerek aldığı Beykoz Acarkent'teki evine haciz gelmiş ve villada bulunan çok sayıda eşya alınmıştı. Yaşanan tatsız olay sonrası evini değiştirmeye karar veren Akalın, Anadolu Yakası'ndan kendisine yeni bir ev arayışına girdi.

Demet'in haciz gelen villası...

KIZIYLA YAŞAYABİLECEĞİ BAHÇELİ VE GENİŞ EV ARIYOR

Bütün anıları silmek isteyen popçu, ilk olarak Beykoz Konakları'ndan geniş ve bahçeli ev baktı. Kızı Hira ile birlikte yaşayacakları lüks villaları gezen Demet Akalın, gönlüne göre bir ev bulursa birçok ünlü isimle de komşu olmuş olacak. Aralarında TV, klima ve tabloların olduğu eşyaları alınan şarkıcı, bunların yerine kendisi için yeni eşyalar satın almaya başladı.

6 Buçuk Yıllık Evliliğini Bitiren Demet Akalın: Okan'ın Evde Bir Çöpü Bile Kalmadı

Ünlü Şarkıcı Demet Akalın'ın İcra Gelen Lüks Villasını Su Bastı

Demet Akalın, "Gemiyi Önce Fareler Terk Eder" Diyen Kullanıcıya Ateş Püskürdü

Zor Günler Geçiren Demet Akalın: Bu Dönemde Kızım ve İşime Dört Elle Sarılacağım

Haber Yayın Tarihi : 21.09.2018 10:24 Kaynak: Diğer

YORUMLAR


İş Adamı Vasiyeti Üzerine Evinin Yanına Yaptırdığı Caminin Avlusuna Gömüldü TOKİ'nin Sosyal Konut Projesine 636 Bin 787 Kişi Başvuru Yaptı Mansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi