Son Dakika Haberleri: Demet Akalın, Skandal Sözlerinden Sonra Nur Yerlitaş'ı Takipten Çıkardı

Demet Akalın, Skandal Sözlerinden Sonra Nur Yerlitaş'ı Takipten Çıkardı

23 gün önce

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Instagram canlı yayınında "Şehitler mehitler aman yeter" ifadelerini kullanan modacı Nur Yerlitaş'ı takipten çıkardı.

Önceki gece sosyal medya hesabından canlı yayın yapan Nur Yerlitaş, "Amann banane şehitler mehitler" söylemiyle sosyal medya'da şok etkisi yaratmış ve büyük tepki çekmişti.

İLK DARBE SERKAN KAYA'DAN GELDİ

Nur Yerlitaş'ın bu söyleminden sonra şarkıcı Serkan Kaya klibini yayınlamaktan vazgeçmiş ve tekrar montaja sokarak Nur Yerlitaş'ın olduğu bölümleri çıkartma kararı almıştı.

DEMET AKALIN DA AFFETMEDİ

Nur Yerlitaş'a bir tepki de yakın arkadaşı Demet Akalın'dan geldi. Sosyal medya hesabını çok aktif kullanan Demet AkalınNur Yerlitaş'ın hesabını takipten çıkardı. Akalın'ın bu hareketi "Demet böyle hassas konularda kimseyi affetmez" yorumlarına neden oldu.

"TEPKİMİ BÖYLE GÖSTERİYORUM"

Demet Akalın'ın yakın çevresinden edinilen bilgiye göre; "Nur Yerlitaş'ın sözlerine çok üzüldüm. Tepkimi böyle gösteriyorum" dediği öğrenildi.


YORUMLAR

İntihar Eden Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz Kimdir? Mesut Yılmaz'ın Oğlu Yavuz Yılmaz'ın Cenaze Töreniyle İlgili Detaylar Belli Oldu
Süleyman Soylu: Erdoğan Siyaseti Bıraktığı Gün, Bir Daha Siyaset Kapısından İçeri Girmeyeceğim