Son Dakika Haberleri: Demet Şener Aldatıldığını, İbrahim Kutluay'ın Sevgilisinden Öğrenmiş

Demet Şener Aldatıldığını, İbrahim Kutluay'ın Sevgilisinden Öğrenmiş

4 ay önce

Demet Şener, eşi İbrahim Kutluay'ın kendisini aldattığının kanıtları olan resimleri Kutluay'ın sevgilisi Edwina Sponza'dan öğrendiğini söyleyerek bomba bir açıklama yaptı.

Eski basketbolcu  İbrahim Kutluay ile boşanma davası devam eden  Demet Şener, önceki gün avukatı Aslı  Hatemi ile  Nişantaşı'ndaydı. Şener, aldatıldığını eşinin sevgilisinden öğrenmiş.

İBRAHİM KUTLUAY'IN SEVGİLİSİ, DEMET ŞENER'İ DAVA ETMİŞTİ

Yuvasını yıktığını iddia ettiği Edwina Sponza'ya manevi tazminat davası açan Şener, Sponza ile Kutluay'ın birlikte çekilmiş fotoğraflarını mahkemeye delil olarak sunmuştu. Sosyetik güzel Sponza da, "Demet, özel fotoğraflarımı hukuksuz olarak ele geçirdi" diyerek Şener hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

"YEMİN EDERİM BİLMİYORDUM"

Sabah gazetesinden Okan Filizçay'ın haberine göre; bu son gelişmenin ardından avukatıyla buluşan Şener, gazetecileri görünce mekandan dışarı çıktı. Çok neşeli olan Şener, Edwina Sponza'nın fotoğraflarla ilgili iddiası hatırlatılınca "Allah Allah, herhalde evine girip almışım" diyerek güldü. Aslı  Hatemi de Sponza'nın şikayetiyle ilgili "Böyle bir şikayet var ama içeriği doğru değil. Her şey elimizde; mahkemeye sunduk" diye konuştu.

ALDATILDIĞINI EŞİNİN SEVGİLİSİNDEN ÖĞRENMİŞ

Şener, gazetecilerin "Son dönemde herkes eşinizin Sponza ile ilişkisini biliyordu. Siz nasıl bilmiyordunuz?" sorusu üzerine büyük şaşkınlık yaşadı. "Neyi? Nasıl? Yemin ederim bilmiyordum" diye konuşan Şener, "Gözümün içine bakan kocama mı, yoksa elalemin dedikodusuna mı inanacaktım?" dedi. Gazetecilerin ısrarla "Hiç mi duymadınız?" diye sorması üzerine önce "Hayır" diyen Şener, sözlerine şöyle devam etti: "Duymadım değil, tabii ki ilk seferinde duydum. Ama hiçbir şekilde böyle bir şeye inanmadım. Her şey normaldi, yerindeydi; şüpheleneceğim bir şey yoktu. Hanımefendi, her şeyi elime gönderince hepsini öğrenmiş oldum, yeni yani..."

İBRAHİM KUTLUAY YAZIŞMALARI YALANLAMIŞTI

"Delilleri gönderen kişi Sponza mıydı?" sorusuna "Evet" yanıtını veren Şener; mahkemeye sunduğu fotoğraf ve yazışmaları kendisine bizzat Sponza'nın yolladığını iddia ederek kafaları iyice karıştırdı. Sponza, daha önce  İbrahim Kutluay ile yazışmalarının montaj olduğunu iddia etmişti.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu Bursa'da Kadın Görevli, Mutlak Bir Uçak Faciasını Önledi
Ece Dizdar, Kendisinden 10 Yaş Küçük Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı