Son Dakika Haberleri: Demet Şener, Yakın Arkadaşı Atıl Kutoğlu için Podyumlara Dönüyor

Demet Şener, Yakın Arkadaşı Atıl Kutoğlu için Podyumlara Dönüyor

8 gün önce

Mercedes Benz Fashion Week İstanbul'un en önemli defilelerinden biri olan ve Fashion TV International'ın dünyaya canlı yayınlayacağı ünlü modacı Atıl Kutoğlu'nun defilesinde, katılımcıları büyük bir sürpriz bekliyor.

Demet Şener, Yakın Arkadaşı Atıl Kutoğlu için Podyumlara Dönüyor, System.String[]

Dünyaca ünlü modacı  Atıl Kutoğlu'nun, 14  Eylül Perşembe akşamı  Mercedes Benz Fashion Week  İstanbul kapsamında Zorlu PSM'de düzenlenecek defilesinde  Demet Şener, 29 Türk ve yabancı mankenle aynı podyumu paylaşacak. Fashion TV-Paris moda kanalı tarafından 200 ülkede naklen yayınlanacak olan  Atıl Kutoğlu defilesinde ünlü DJ Birol Giray da modellere eşlik edecek ve podyumda canlı performans sergileyecek.
Daha önce  Atıl Kutoğlu'nun  New York  Moda Haftası'ndaki defilelerinde de podyuma çıkan ve Amerikan basınının ilgisini çeken ünlü manken  Demet Şener, yakın arkadaşı Kutoğlu için geri dönüyor. İlkbahar/yaz 2018 koleksiyonundan 2 kreasyonu taşıyacak olan ve sadece keyif aldığı için modelliğe döndüğünü belirten Şener, defile ile ilgili, "Fashion TV  Paris, defileyi 200 ülkeye naklen yayınlayacağı için çok heyecanlıyım. Güzel ve eğlenceli bir tecrübe olacak." dedi.

DJ BİROL GİRAY'DAN PODYUMDA CANLI PERFORMANS

Defilede, ünlü DJ Birol Giray da modellere eşlik edecek ve podyumda canlı performans sergileyecek.  Paris, İbiza, Mykonos ve  Bodrum'daki büyük partilerde sergilediği performanslarla tanınan ünlü DJ,  Atıl Kutoğlu defilesi için özel müzikler ve mix'ler hazırladı. Müzik hayatına 1982 yılında  İstanbul'da başlayan Birol Giray, BeeGee ismiyle  Türkiye ve yurt dışında halen başarıyla sürdürdüğü 30 seneyi aşan DJ'lik kariyerinin yanı sıra,  Türkiye'de eğlence sektörü ve müzik radyoculuğu konularında da önemli başarılara imza attı.


İstanbullular Cuma Gününe Dikkat! Sağanak Yağış, Trafik Kabusuna Dönüşebilir Meteoroloji ve AKOM Uyarmıştı: İstanbul'da Beklenen Yağmur Başladı
Ferhat Göçer, 25 Yıldır Yaptığı Doktorluktan Emekli Oldu İstanbul'da Şiddetli Yağış Gece Yarısı Etkisini Artırdı!