Demi Moore: 15 yaşımdayken annemin para aldığı bir adam tarafından kendi evimde tecavüze uğradım - Son Dakika
BBC

Demi Moore: 15 yaşımdayken annemin para aldığı bir adam tarafından kendi evimde tecavüze uğradım

24.09.2019 12:19
Demi Moore: 15 yaşımdayken annemin para aldığı bir adam tarafından kendi evimde tecavüze uğradım, System.String[]

ABD'li ünlü oyuncu Demi Moore, 15 yaşındayken bir adamın annesine ödediği 500 dolar karşılığında kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

ABD'li ünlü oyuncu Demi Moore, 15 yaşındayken bir adamın annesine ödediği 500 dolar karşılığında kendisine tecavüz ettiğini söyledi.

ABC televizyon kanalının Good Morning America (Günaydın Amerika) programına konuk olan 56 yaşındaki Hollywood yıldızı Moore, 15 yaşındayken eve geldiğinde yetişkin bir adamla karşılaştığını anlattı.

Moore, "Bana tecavüz ettikten sonra 'Annen seni bana sattı' dedi. Hem tecavüze uğramıştım, hem de inanılmaz bir ihanete" diye konuştu.

Moore adamın evi terk etmeden önce kendisine "Annen tarafından 500 dolara satılmak nasıl bir his?" diye sorduğunu da söyledi.

Moore annesinin bir alkolik olduğunu ve kendisi daha 18 yaşına gelmeden barlara götürdüğünü de anlattı.

Demi Moore'un annesi 1998 yılında hayatını kaybetmişti.

Moore, 'O gün o kişinin evden çıkmadan önce söylediklerinin doğru olduğuna inanıyor musun?' sorusuna ise "Kalbimin derinliklerinde buna inanmıyorum. Bunun sıradan bir pazarlık sonucu olduğunu düşünmüyorum. Ama yine de annem bu adama kapıyı açtı, beni de tehlikeye attı" diye konuştu.

1990'lı yıllarda Hollywood'un en büyük yıldızlarından birisi olan Demi Moore, Hayalet (Ghost) ve Birkaç İyi Adam (A Few Good Men) gibi filmlerdeki performanslarıyla önemli başarılar yakalamıştı.

'Inside Out' adlı bir otobiyografi yayımlayan Demi Moore, kitabını eski eşi Bruce Willis'e, üç kızına ve annesine adadığını söylüyor.

Annesinin Demi Moore 12 yaşındayken intihar etmeye çalıştığını da anlatan ünlü oyuncu, "Onu hayata tutunmaya ikna eden bendim" diyor:

"Ağzına attığı hapları küçük parmaklarımla çıkarmıştım."

Moore röportajda annesinin daha sonra da defalarca intihara kalkıştığınu söyledi.

Moore kitabında 1980'li yıllarda uyuşturucu bağımlılığına karşı verdiği mücadeleyi de anlatıyor.

Demi Moore: 15 yaşımdayken annemin para aldığı bir adam tarafından kendi evimde tecavüze uğradım

Son Dakika Dünya Demi Moore: 15 yaşımdayken annemin para aldığı bir adam tarafından kendi evimde tecavüze uğradım - Son Dakika Dünya

BBC

YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Kasapoğlu'ndan 3 gol atan İrfan Can'a: Maşallah sana Başakşehirli İrfan Can, Şampiyonlar Ligi'nde hat trick yapan 4. Türk futbolcu oldu Seçilmiş ABD Başkanı Joe Biden'ın İran açıklamasında dikkat çeken 'Türkiye' sözleri Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Recep Öztürk: Koronavirüs etkisini 2022'nin ilk aylarına kadar sürdürebilir Günlerdir kayıp olarak aranan sosyal medya fenomeni Alexis Sharkey, çırılçıplak halde ölü bulundu ABD Hastalıkları Kontrol ve Önleme Merkezi, karantina süresini 7 ila 10 gün olarak güncelledi Yağmur Aşık'ın Emre Aşık için tuttuğu iddia edilen kiralık katil: Benden hamile kaldı Saadet Partisi'nden asgari ücret zammı önerisi: Hedef 8 bin 85 lira olmalı