Demir Leydi Filmi - Son Dakika

Demir Leydi Filmi

03.01.2012 10:13
Demir Leydi Filmi, System.String[]

Demir Leydi filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Demir Leydi filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

"Demir Leydi - Iron Lady", erkek egemen bir dünyada, sınıf ve cinsiyet engellerini çökerten bir kadının hikâyesi. Hikâye, güç ve güç için ödenen bedeli konu alıyor. İngiltere ve Arjantin arasında yaşanan Falkland Adaları kriz dönemine odaklanılan film, sıra dışı ve karmaşık bir kadının şaşırtıcı ve anlayışlı portresi sergileniyor.

Yönetmen: Phyllida Lloyd

Senaryo: Abi Morgan

Oyuncular: Anthony Head, Harry Lloyd, Iain Glen, Jim Broadbent, Meryl Streep

Filmin Türü: Drama, Biyografi

Orijinal Adı: The Iron Lady

Yapımcı Firma: Film4, UK Film Council

Yapım Yılı: 2011

Yapım Ülkesi: İngiltere

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 105 dk.

Resmi Sitesi: http://www.theironladymovie.co.uk/blog/

Dağıtıcı Firma: Chantier Films

Vizyon Tarihi: 13.01.2012

- Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Demir Leydi Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Memurun fazla mesai ücretine zam! İşte önümüzdeki yıl saat başı verilecek ücret Marcus Thuram, kendisini tanımayan güvenlik görevlisine Google'dan fotoğraflarını gösterdi Azeri spiker, Zengilan kentinin işgalden kurtarılması haberini ağlayarak sundu Son Dakika! Büyükçekmece'de eğitim uçağı düştü, ilk müdahale çevredeki vatandaşlardan geldi Hemen hemen hepimizde var! Telefon israfı milli serveti eritiyor Bakan Koca'nın ismini vererek uyardığı kentimizden yasak haberi geldi TSK, yerli ve milli silahları ilk kez kullandı! Yapılan atışlar, Azerbaycanlı kardeşlerimize ithaf edildi 7 yaşındaki kızın bileğine demir kapı parmaklıkları saplandı