Demirci'de İletişim ve Beden Dili Konferansı - Son Dakika

Demirci'de İletişim ve Beden Dili Konferansı

06.01.2012 11:00
Demirci'de İletişim ve Beden Dili Konferansı, System.String[]

"Çaresizseniz, Çare sizsiniz" projesi kapsamında İletişim ve Beden Dili konulu konferans düzenlendi.

Demirci Kaymakamlığı Proje Ofisinin

"Çaresizseniz, Çare sizsiniz" projesi kapsamında İletişim ve Beden Dili konulu konferans düzenlendi.

Basri Koçyiğit Kültür Merkezi'nde konferansı veren İletişim Uzmanı, Eğitimci Yazar Canten Kaya, aile içindeki fertlerin kendine güven duygusunun olması ve bu güven duygusunu çocuklara da aşılaması gerektiğini söyledi.

"Mutlu olmak için değil, birbirinizi mutlu etmek için evleniyoruz" diyen çiftlerin mutlu bir evliliği olduğuna dikkat çeken Kaya, "Eşinizi değiştirmek yerine olduğu gibi kabullenin. Hangi dili konuşursan konuş, aynı dili konuşamazsan sonucu kötüdür. Eşlerin biri paylaşım istiyor, diğeri erken sonuç bekliyor. Oysa kadının günlük konuşma sınırı 30 bin kelime iken, erkeğin 12 bindir" dedi.

Konferansı Kaymakam Yalçın Sezgin, eşi Sıla Sezgin, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Bayram Tahanoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Ermiş ve okul müdürleri de takip etti.

Kaymakam Yalçın Sezgin, Canten Kaya'ya anlatımı nedeniyle teşekkür etti.

- MANİSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Demirci'de İletişim ve Beden Dili Konferansı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Vicdansızların sıpaya yaptığı işkence cezasız kalmadı Aydınlı usta, 1 aylık çalışmayla Atatürk'ün de giydiği 1 asırlık çizmenin benzerini yaptı Trabzon hakkında küfürlü paylaşım yapan CHP'li başkan yardımcısına disiplin soruşturması Abonelik iptalleri bugünden itibaren e-Devlet'ten yapılabilecek İstanbul Boğazı'nda büyük panik! Balıkçıların ağına Osmanlı döneminden kalma mayın takıldı Masumlar Apartmanı'nın 7. bölümden 2. fragman yayınlandı! Safiye temizlik krizine giriyor Meteoroloji uyardı! 2 bölgede sağanak bekleniyor İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanlarını ve polisi taş yağmuruna tuttu: 20 gözaltı