Demirözü Kaymakamı Coşkun Yeni Seçilenlerle Buluştu - Son Dakika

Demirözü Kaymakamı Coşkun Yeni Seçilenlerle Buluştu

03.05.2019 08:39
Demirözü Kaymakamı Coşkun Yeni Seçilenlerle Buluştu

Demirözü Kaymakamı Ömer Coşkun, göreve yeni seçilen muhtarlar ve il genel meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Demirözü Kaymakamı Ömer Coşkun, göreve yeni seçilen muhtarlar ve il genel meclis üyeleriyle bir araya geldi.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Kaymakam Coşkun'un yanı sıra İlçe Yazı İşleri Müdürü Halis Saltık, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş İsmail Dağ, göreve yeni seçilen İl Genel Meclis Üyeleri Birol Keskinoğlu, Ahmet Nebil Aydın, mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Yeni görevlerinden ötürü il genel meclis üyeleri ve muhtarları tebrik eden Kaymakam Coşkun, yeni dönemde görev alan herkese başarı dileklerini iletti.

Kaymakam Coşkun, yapılması planlanan çalışmalar hakkında toplantıya katılan muhtar ve il genel meclisi üyeleri ile fikir alışverişinde bulundu.

Toplantıya katılan İl Genel Meclisi Üyeleri, kurum amirleri ve muhtarların da görüşlerini bildirmesinin ardından toplantı sona erdi. - BAYBURT

YORUMLAR
500
Kahramanmaraş Valiliğinden deprem açıklaması Kahramanmaraş Valiliğinden deprem açıklaması Turistler, Demirözü'ndeki piknik alanına ilgi gösterdi Turistler, Demirözü'ndeki piknik alanına ilgi gösterdi Van'da 6 kaymakam ve bir vali yardımcısının görev yeri değişti Van'da 6 kaymakam ve bir vali yardımcısının görev yeri değişti
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Demirözü Kaymakamı Coşkun Yeni Seçilenlerle Buluştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement