Son Dakika Haberleri: Selahattin Demirtaş'ın Avukatı: Kuşkum Yok, Birkaç Gün İçinde Tahliye Edilecek

Selahattin Demirtaş'ın Avukatı: Kuşkum Yok, Birkaç Gün İçinde Tahliye Edilecek

10 gün önce

24 Haziran seçimlerine az bir zaman kala HDP'nin tutuklu cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın avukatı açıklama yaptı. Avukat "Hiç kuşkum yok birkaç gün içinde Demirtaş bence tahliye edilecek." dedi.

Demirtaş için Ankara 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'ne tahliye başvurusunda bulunuldu. Demirtaş'ın avukatlarının önceki gün yaptığı tahliye başvurusu henüz sonuçlanmadı. Demirtaş'ın avukatı Karaman, Demirtaş'la ilgili yaptıkları başvuruyla ilgili bilgi verdi.

'HİÇ KUŞKUM YOK BİRKAÇ GÜN İÇİNDE TAHLİYE EDİLECEK'

K24'e konuşan Demirtaş'ın avukatı Karaman, Demirtaş'la ilgili yaptıkları başvuruyla ilgili bilgi verdi.

Karaman şöyle konuştu: "Sayın Demirtaş'ın şu ana kadar bırakılmaması zaten başlı başına bir ayıp. Hukuki bir ayıptır. Özellikle cumhurbaşkanı adayı olduktan sonra ve adaylığı resmi olarak açıklandıktan sonra tutulması hukuki bir kabul edilemez. Hiç kuşkum yok birkaç gün içinde Sayın Demirtaş bence tahliye edilecek."
Erdoğan'dan Sahilde İftarı Bekleyen Vatandaşlara Sürpriz Ziyaret Erdoğan'dan Polislere Müjde: Emekli Olmaları Halinde Maaşları Yüzde 20 Zamlı Olacak!

Tuğçe Kazaz'dan Beyin Yakan Sorular: Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın Adamı mı? İsmet Yılmaz, Iğdırlı Onbaşı Hasan'ın Hikayesini Anlatırken Gözyaşlarına Boğuldu