Demirtaş Patlama Bölgesindeki Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika

Demirtaş Patlama Bölgesindeki Esnafı Ziyaret Etti

11.02.2012 19:52
Demirtaş Patlama Bölgesindeki Esnafı Ziyaret Etti

Hakkari'de bulunan BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 19 Ocak 2012'de 1 kişinin öldüğü 3'ü polis 27 kişinin yaralandığı patlamanın olduğu caddedeki esnafı ziyaret etti.

Hakkari'de bulunan BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 19 Ocak 2012'de 1 kişinin öldüğü 3'ü polis 27 kişinin yaralandığı patlamanın olduğu caddedeki esnafı ziyaret etti. Esnaftan patlamayla ilgili bilgi alan Demirtaş, hasar tespitinin nasıl yapıldığını sordu. Demirtaş, daha sonra sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve kanaat önderleriyle basına kapalı toplantı yaptı.

GÖRÜNTÜLER GEÇİLİYOR

Haber-Kamera: Hakkari DHA)

==================================

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA
Selahattin Demirtaş: 'Cumhur İttifakı Neden Kazanacak Aday Bulmuyor da Hem Aday Olamayacak Hem de Kazanamayacak Kişide Israr Ediyor?' Selahattin Demirtaş: 'Cumhur İttifakı Neden Kazanacak Aday Bulmuyor da Hem Aday Olamayacak Hem de Kazanamayacak Kişide Israr Ediyor?' Hakkari'de çok sayıda tabanca parçası ele geçirildi Hakkari'de çok sayıda tabanca parçası ele geçirildi Kayakseverler, kar ve sisli havada kayak keyfi yaşadı Kayakseverler, kar ve sisli havada kayak keyfi yaşadı

Son Dakika Güncel Demirtaş Patlama Bölgesindeki Esnafı Ziyaret Etti - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement