Demirtaş ve Yüksekdağ'dan, Birdal İçin Başsağlığı Mesajı - Son Dakika

Demirtaş ve Yüksekdağ'dan, Birdal İçin Başsağlığı Mesajı

13.10.2015 11:51
Demirtaş ve Yüksekdağ'dan, Birdal İçin Başsağlığı Mesajı, System.String[]

HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesi Gülşen Ülker Birdal'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

HDP Eş Genel Başkanları Selahattin Demirtaş ve Figen Yüksekdağ, Sosyalist Demokrasi Partisi (SDP) üyesi Gülşen Ülker Birdal'ın vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.

Demirtaş ve Yüksekdağ, SDP üyesi ve yayıncılık camiasının değerli isimlerinden Birdal'ı kaybetmenin büyük acısını yaşadıklarını ifade etti.

Bu zor günlerde Birdal'ın kaybının üzüntülerini derinleştirdiğini belirten eş başkanlar, başta eşi eski BDP Diyarbakır Milletvekili ve eski İHD Genel Başkanı Akın Birdal'a, kardeşi Ankara Milletvekili Adayı Gülsen Ülker'e, tüm yakınlarına ve dostlarına başsağlığı diledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Demirtaş ve Yüksekdağ'dan, Birdal İçin Başsağlığı Mesajı - Son Dakika


Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi