Deneme ve Bilim Merkezi'ne Ziyaretçi Akını Devam Ediyor - Son Dakika

Deneme ve Bilim Merkezi'ne Ziyaretçi Akını Devam Ediyor

19.02.2012 14:40
Deneme ve Bilim Merkezi'ne Ziyaretçi Akını Devam Ediyor, System.String[]

"Deneme ve Bilim Merkezi" çevredeki il ve ilçelerden gelen öğrencilerin akınına uğramaya devam ediyor.

Ödemiş Belediyesi'nin

"Deneme ve Bilim Merkezi" çevredeki il ve ilçelerden gelen öğrencilerin akınına uğramaya devam ediyor.

Aydın'ın Kuşadası ve Söke ilçelerinden gelen yaklaşık 120 öğrenci, dün merkezi incelemek ve deney istasyonlarından yararlanmak üzere Ödemiş'e geldi.

Okul yöneticileri ve sınıf öğretmenleri gözetiminde gelen ilköğretim okulu 6, 7 ve 8. sınıf öğrencileri, Deneme ve Bilim Merkezi'ndeki görevliler eşliğinde deney istasyonları hakkında bilgiler aldı. Yaklaşık 100 deney istasyonu bulunan merkezde istedikleri deneyleri kendi başlarına yapma fırsatı bulan öğrenciler, büyük mutluluk duyduklarını ifade ettiler. İlk fırsatta tekrar gelmek istediklerini belirttiler.

Ödemiş Belediyesi'nin eğitime destek çalışmaları kapsamında hizmete sunulan Deneme ve Bilim Merkezi sadece ilçedeki öğrencilere değil,

çevre il ve ilçelerdeki gençlerin de bilime daha çok yönelmelerine ve ders konularını daha iyi kavramalarına yardımcı oluyor.

(AG-AH-)

19.02.2012 14: 20 TSİ

NNNN - İZMİR

Deneme ve Bilim Merkezi'ne Ziyaretçi Akını Devam Ediyor
Deneme ve Bilim Merkezi'ne Ziyaretçi Akını Devam Ediyor

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Deneme ve Bilim Merkezi'ne Ziyaretçi Akını Devam Ediyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

20 yaşındaki Aleyna Tilki, ilk kez sigara içerken görüntülendi Sokak ortasında öldürülen Hazal'ın son mesajları ortaya çıktı: Silahla gelip beni bir yere kilitledi Son Dakika! Ermenistan'a ait 400 askerin bulunduğu 556'ncı alay taburunun tamamına yakını etkisiz hale getirildi Cem Yılmaz'dan Fahrettin Koca'ya çağrı: Sağlık personellerine moral toplantısı verin, ücret almadan gelirim Adana'da, morgda cenaze bekleyen çiftin otomobilindeki külçe altınlar çalındı Son Dakika! Buğday, arpa ve mısır ithalatında gümrük vergisi 1 Ocak'a kadar sıfırlandı Cinsel istismara uğrayan kız çocuğu yaşadığı dehşeti anlattı: Uyandığımda çırılçıplaktım Ermenistan'a cepheyi dar eden SİHA'lar, Azerbaycan halkının gündemi oldu: Ele geçirilen köylere "Bayraktar" adı verilsin