Son Dakika Haberleri: Denetimli Serbestlik Mahkumuna Teşekkür

Denetimli Serbestlik Mahkumuna Teşekkür

4 yıl önce

Antalya'nın Demre ilçesinde, kamu hizmeti cezası alan Mehmet G. isimli mahkum, çalıştığı kurumdan teşekkür belgesi aldı.

Denetimli Serbestlik Mahkumuna Teşekkür, System.String[]
 Antalya'nın Demre ilçesinde, kamu hizmeti cezası alan Mehmet G isimli mahkum, çalıştığı kurumdan teşekkür belgesi aldı.

Demre Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda çalışarak cezasını çeken Mehmet G.'e çalışmalarından dolayı teşekkür belgesi veren Demre İlçe Milli Müdürü Bülent Aldal, belgenin yanında bir de kitap seti hediye etti.

 Adalet Bakanlığı Elmalı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nde yetkililerin de bulunduğu törende hayli heyecanlı olduğu gözlenen Mehmet G., "Mutluyum. Çalıştığım kurumda herkes bana iyi davrandı. Düzenli bir şekilde evime gittim geldim. Hediye edilen kitapları okumaya başlayacağım" diye konuştu.

Elmalı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü'nde görevli Osman Göksu da Batı Antalya'da 500 üzerinde denetimli serbestliğe tabi mahkum olduğunu belirterek mahkumların üzerlerine herhangi bir işyeri yoksa veya bir yerde sigortalı çalışmıyorlarsa kamu kurumlarında istihdam ettiklerini söyledi. 2014 yılı için de Demre'de kamu kurumları ile 40'ı temizlik 4'ü idari hizmetler olmak üzere 44 kişilik bir protokol yaptıklarını anlatan Göksu, bu teşekkür belgesinin kendileri için de önemli olduğunu vurguladı. - ANTALYA


Tarkan'ı Meşhur Eden Şarkının Klibinde Gülben Ergen'in Eski Kocası Mustafa Erdoğan da Varmış Afrin Operasyonuna Destek Veren ÖSO'nun Komutanı: PKK, Onların Saflarına Katılmamazı İstedi
Afrin Operasyonunun 4 Günlük Bilançosu Belli Oldu: 260 Terörist Öldürüldü