Denetimli Serbestlik yükümlüleri Söke'de temizlik çalışması yaptı - Son Dakika

Denetimli Serbestlik yükümlüleri Söke'de temizlik çalışması yaptı

27.08.2019 17:48
Denetimli Serbestlik yükümlüleri Söke'de temizlik çalışması yaptı, System.String[]

Aydın'ın Söke ilçesinde, Denetimli Serbestlik yükümlüleri, Yenikent Mahallesi Zeytindalı Parkı ve üniversite karşısındaki spor alanlarında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Aydın'ın Söke ilçesinde, Denetimli Serbestlik yükümlüleri, Yenikent Mahallesi Zeytindalı Parkı ve üniversite karşısındaki spor alanlarında temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Söke Cumhuriyet Başsavcı Vekili Ali Çağlar, yaptığı açıklamada, Adalet Bakanlığının projesi kapsamındaki çevrenin korunması ve temizlik çalışmalarının perşembe gününe kadar süreceğini belirtti.

Okullarda da temizlik çalışmalarının gerçekleştirileceğini aktaran Çağlar, "Denetimli Serbestlik yükümlülerimiz ağaç dikme gibi çeşitli sosyal projelerde de yer alıyorlar. Güzel bir proje olduğunu düşünüyoruz. Devamı da gelecek." diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Denetimli Serbestlik yükümlüleri Söke'de temizlik çalışması yaptı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Seçmen en çok hangi partilere mesafeli? Son ankette İYİ Parti büyük sürpriz yaptı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Emniyet, İstanbul ile yurt dışındaki 2 şehrin uyuşturucu kullanımının karşılaştırıldığı haberleri yalanladı Emniyet, İstanbul ile yurt dışındaki 2 şehrin uyuşturucu kullanımının karşılaştırıldığı haberleri yalanladı İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Yıkımı süren binada kızının çeyizini gören baba gözyaşlarına boğuldu, Bakan Kurum hemen müdahale etti Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı Ekrem İmamoğlu'nun eşi ve 2 çocuğu koronavirüse yakalandı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı İstanbul'a gelen bir uçakta kavga çıktı, olay kameralara yansıdı

Son Dakika Haberleri

23:46