Son Dakika Haberleri: 1 Nisan'da Taburcu Olması Beklenen Deniz Baykal Antalya'ya Dönecek

1 Nisan'da Taburcu Olması Beklenen Deniz Baykal Antalya'ya Dönecek

30 gün önce

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın kızı, babasının tedavisinin 31 Mart seçimleri sonrası 1 Nisan'da tamamlanacağını belirterek Baykal'ın memleketi Antalya'ya döneceğini söyledi.

CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal, babasının Ankara'daki tedavisinin 1 Nisan'da tamamlanacağını, ardından memleketi Antalya'ya döneceğini söyledi.

16 Ekim 2017 tarihinde beyne giden damarlardan birinin tıkanması sonucu hastaneye götürülen Deniz Baykal, yoğun bakımda 51 gün süren tedavisinin ardından fizik tedavi için Almanya'ya gitti. Geçen 20 Mart'ta Türkiye'ye dönen Deniz Baykal, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi görürken, mayıs ayında farklı bir tedavi için Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesi'ne nakledildi.

CHP Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal

ANTALYA'YA DÖNECEK, ORMANLIK ALANDAKİ EVİNDE İSTİRAHAT EDECEK

Deniz Baykal'ın kızı Aslı Baykal, babasının Ankara'daki tedavisinin 1 Nisan'da tamamlanmasının öngörüldüğünü kaydetti. Babasının daha sonra Antalya'ya döneceğini belirten Aslı Baykal, Baykal'ın kendisinin de yaşadığı Kepez ilçesinde ormanlık alan içinde bulunan Duacı Köyü'ndeki evinde istirahat halinde olacağını kaydetti.
Fiyatı 5 Kat Arttı! Akkuş'ta Coğrafi İşaretle Tescillenen Fasulye, Yok Satıyor Tek Celsede Boşanan Sunucu Meltem Acet, Eşinden Rekor Tazminat Alacak Eski Sevgiliye "Yeniden Birlikte Olalım" Israrının Bedelini Canıyla Ödedi