Deniz Baykal'dan Seçim Açıklaması - Son Dakika

Deniz Baykal'dan Seçim Açıklaması

09.04.2019 16:31
Deniz Baykal'dan Seçim Açıklaması, System.String[]

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, "Türkiye'yi ayağa kaldıracak bir ekonomi politikası inandırıcı bir şekilde ortaya koyulmalıdır.

Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, " Türkiye'yi ayağa kaldıracak bir Ekonomi, Son Dakika Ekonomi Haberleri, Ekonomi Son Dakika'>ekonomi politikası inandırıcı bir şekilde ortaya koyulmalıdır. Hükümetin bu ihtiyacı gördüğünü ve bu konuda bir çaba içine girdiğini görüyorum" dedi. Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, yaptığı yazılı açıklama ile ülke gündemini değerlendirdi. Baykal açıklamasında, "Türkiye'yi ayağa kaldıracak bir ekonomi politikası inandırıcı bir şekilde ortaya koyulmalıdır. Hükümetin bu ihtiyacı gördüğünü ve bu konuda bir çaba içine girdiğini görüyorum. Gözden kaçırılmaması gereken şudur; bu gayretlerin ötesinde seçim sonuçlarını ilan etmekte bir sıkıntı olmadığını dünyaya kanıtlamalıyız. Sadece bu adım bile yapılacak güven verici açıklamalardan çok daha fazla ekonomiye güven duyulmasını sağlayabilir. Türkiye'de demokrasi ve hukukun işlerliği konusunda uluslararası dünyada tereddüt yaratan konuyu çözecektir. Bir an önce Türkiye seçim sonuçlarını resmen ilan etmekte bir sıkıntı olmadığını dünyaya göstermelidir" dedi.

(İHA)

Deniz Baykal'dan Seçim Açıklaması

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Deniz Baykal'dan Seçim Açıklaması - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Birinci dönem sınavları iptal olmadı, 31 Aralık'tan sonra yapılacak Son Dakika! TBMM'ye saldırı düzenlemek isterken yakalanan DHKP-C'li Mulla Zincir 23 yıl 42 ay, Eylem Yücel 22 yıl 42 ay hapse mahkum edildi Ayhan Akman'dan, yeğeni Ali Akman için transfer yanıtı: Fatih Terim'e sözümüz var Alice Campello, Morata'yla tanışma hikayelerini anlattı: Mesajına aylar sonra cevap verdim Dünya'da ilk kez Türkiye'de görüldü! Testis ağrısıyla hastaneye giden vatandaşın korona testi pozitif çıktı Evlilikleri kısa sürdü! Sıla ve Hazer Amani çifti boşanacaklarını açıkladı Tuğba Ekinci, genç sunucuyla aşk yaşadığı konuşulan Cem Yılmaz'a öfke kustu: Şımartmayın yaşlanmış insanları Yanında çalışan ustalar bile tarifini bilmiyor! Ali Koç da bu lezzetin müdavimi oldu