Son Dakika Haberleri: Deniz Baykal Başka Bir Hastaneye Nakledildi!

Deniz Baykal Başka Bir Hastaneye Nakledildi!

5 gün önce

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın başka bir hastaneye nakledildiği, detaylı fizik tedavi ve rehabilitasyon programı planlandığı belirtilirken genel sağlık durumunun iyi olduğu ifade edildi.

CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin yapılan en son açıklamada genel sağlık durumu iyi olduğu belirtildi.

CHP Antalya Milletvekili Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklama şöyle;

DENİZ BAYKAL'IN HASTANESİ DEĞİŞTİRİLDİ

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi görmekte olan Sayın Deniz Baykal, 16 Mayıs 2018 tarihinde Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesine nakledilmiştir.

BAYKAL İÇİN FİZİK TEDAVİ PROGRAMI YAPILACAK

Bundan sonraki tedavisi ile ilgili olarak Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim Araştırma Hastanesinde uzman hekimler tarafından ilk muayenesi yapılan Baykal için detaylı fizik tedavi ve rehabilitasyon programı planlanmıştır.

SAĞLIK DURUMU İYİYE GİDİYOR

İzlenecek tıbbi süreç ve alınan güvenlik tedbirleri hakkında hasta yakınları bilgilendirilmiştir.

Sayın Baykal'ın genel sağlık durumu iyidir.
Eşiyle Yasak Aşk Yaşayan Kuaförü Öldürmüştü! Cinayetin Detayları Ortaya Çıktı En Yaşlı ve En Genç Aday, CHP'nin Antalya Listesinde

Evi Tahliye Etmek İstemeyen Apartman Hizmetlisi Üzerine Benzin Döküp Direndi Son Dakika! İTÜ'de Yangın! Bir İtfaiye Eri Yaralandı