Son Dakika Haberleri: Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da ki Oğlunun Başarısını Kutladı

Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da ki Oğlunun Başarısını Kutladı

6 ay önce

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde Meryem karakterini canladıran ve yeni sezonda dizide yer almayacak olan Deniz Çakır, sosyal medyasında dizide oğlunu canlandıran Can Bartu Arslan'ın üniversite başarısını kutladı.

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde oğlunu oynayan genç oyuncu Can Bartu Arslan'ın bir vakıf üniversitesinde %100 burslu Tiyatro Bölümünü kazandığını takipçileriyle paylaştı.

"BUGÜNÜN EN GÜZEL HABERİ"

Arslanın başarısını kutlayan Deniz Çakır, paylaştığı fotoğrafa "Can çocuk, canım çocuk... Bugünün en güzel haberi senden geldi. Ben böyle gururlandıysam kıymetli annen nasıl gurur doludur. Sen hep böyle dik dur hayatta. Güzel duruşlu, güzel kalpli biriciğim; hem meslektaşın hem ablan olarak her zaman yanındayım. Böyle güzel bir evlat yetiştirdikleri için kıymetli anne babanın ellerinden öperim. Can çocuk yolun aydınlık olsun. Ayağına taş değmesin." notunu düştü.

"HER DAİM BANA IŞIK TUTAN İNSAN"

Çakır'ın paylaşımına Arslan "Bir an bile desteğini hiç esirgemeyen, her daim yanımda olup bu yolda bana ışık tutan insan. Senin güzel yüreğine çok teşekkür ederim. Canım ablam iyi ki varsın" yorumunu yaptı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Kadrosunda Çıkarılan Deniz Çakır, Tüm Ekip Arkadaşlarını Sildi

Deniz Çakır'ın Sevgilisi Güvenç Dağüstün'den Düşman Çatlatacak Destek

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Kadrosundan Çıkarılan Deniz Çakır'a Oktay Kaynarca'dan Destek Geldi

Deniz Çakır, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Kadrosundan Çıkarıldı


YORUMLAR


Bayburt'ta Kömür Diye Toplanıp Yakılan Taşın Kehribar Olduğu Öğrenilince, Bir Çok Ülke Almak İçin Sıraya Girdi Çocuğunun Gözü Önünde Eşini Bıçaklayarak Öldürdü, Sokaktaki Tüm Kadınları Ağlattı

Son Dakika! İzmir'de Sanayi Sitesinde Yangın Çıktı