Son Dakika Haberleri: Deniz Feneri Derneğinden Kütahya'da Ramazan Yardımı

Deniz Feneri Derneğinden Kütahya'da Ramazan Yardımı

3 gün önce

Deniz Feneri Derneği, ramazan öncesi Kütahya'da 200 aileye bir ay yetecek gıda yardımında bulunmaya başladı.

Deniz Feneri Derneğinden Kütahya'da Ramazan Yardımı, System.String[]
Deniz Feneri Derneği, ramazan öncesi Kütahya'da 200 aileye bir ay yetecek gıda yardımında bulunmaya başladı.

Dernek tarafından yaklaşan ramazan ayı öncesi ülke genelinde başlatılan "41 İlde 41 Bin Aileye Gıda Projesi" kapsamında, Kütahya'daki ihtiyaç sahibi ailelere katkıda bulunulacak.

Şule Mete Tetik İmam Hatip Ortaokulunda düzenlenen törenle başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde, dernek yetkilileri ve gönüllü vatandaşlarca hazırlanan gıda kolileri il merkezi ile Simav, Hisarcık, Gediz ve Tavşanlı ilçelerindeki 200 ihtiyaç sahibi aileye ramazan öncesinde ulaştırılacak.

Gıda paketlerinin bir bölümü yıllardan beri dernekten yardım alan ailelere, bir kısmı ise yeni başvuruda bulunmuş ve yapılan sosyal inceleme sonucu ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilmiş ailelere teslim edilecek.

Dağıtımına başlanan gıda kolilerinin, 5 kişilik bir ailenin bir aylık ihtiyacını karşılayacak malzemeleri içerdiği belirtildi.
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 01:44 Kaynak: AAİsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a Mehter Göndermesi İtalya Devlet Televizyonun Kadın ve Erkeklere Ayrı Kanal Oluşturmayı Planlaması Tepkilere Neden Oldu Bakan Pekcan: 75 Milyar Dolarlık Ticaret Hacmi Hedefi İçin ABD ile Ortak Çalışma Grubu Kuruyoruz Bahçeli'den Çok Konuşulacak Bir Çıkış Daha: Oy Oranımız 18,81'dir, O da Atatürk'ün Doğumudur