Son Dakika Haberleri: Deniz Seki, Tayfun Topal'la İlişkisini Bitirdiğini Açıkladı

Deniz Seki, Tayfun Topal'la İlişkisini Bitirdiğini Açıkladı

2 ay önce

Şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya hesabından "Haberleri birinci ağızdan doğrulamak isterim ilişkimiz bitti" diyerek yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Tayfun Topal'la ayrıldıklarını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, bir yıldır beraber olduğu işletmeci Tayfun Topal ile ayrıldıklarını sosyal medya hesabından açıkladı.

BİR YILLIK AŞK BİTTİ

Yaklaşık 1 yıldır beraber olan, şarkıcı Deniz Seki ve işletmeci Tayfun Topal, sürpriz bir kararla yollarını ayırdı. Deniz Seki, Instagram hesabından eski sevgilisi Tayfun Topal ile beraber çekilen bir fotoğrafını paylaşarak ayrılık haberlerini doğruladı.

"BİRİNCİ AĞIZDAN DOĞRULAMAK İSTERİM Kİ BİTTİ"

Deniz Seki, paylaşımında, 'Bugün basında çıkan haberleri birinci ağızdan doğrulamak isterim. Sayın Tayfun Bey ile ilişkimizi sonlandırdık ancak kendisi her zaman saygı duyduğum biri olmakla birlikte iş arkadaşlığımız devam etmektedir. Konuyla ilgili yorumlarda hassas olacağınızı düşünerek tüm takipçilerimi bütün sevgimle kucaklıyorum' ifadelerini kullandı.

Bir Yıldır Aşk Yaşayan Deniz Seki ve Tayfun Topal Ayrıldı


YORUMLAR


2013 Yılında Aldığı Lüks Otomobil Arızalı Çıktı, Mahkeme 397 Bin TL'lik Bedelin Faiziyle Geri Ödenmesine Hükmetti Altın Palmiye Ödül Törenine Katılan Dünyaca Ünlü Şarkıcı Alexandra Stan, Transparan Kıyafetiyle Geceye Damga Vurdu Vatandaş, 65 Milyon Yıllık Dev Fosili Evinin Duvarına Taş Olarak Kullanmış