"Deniz ve Güneş" Filminin Galası Gerçekleşti - Son Dakika

"Deniz ve Güneş" Filminin Galası Gerçekleşti

01.06.2018 09:07
"Deniz ve Güneş" Filminin Galası Gerçekleşti

1 Haziran'da vizyona girmeye hazırlanan ve başrolünü Şafak Pekdemir ile Burak Serdar Şanal'ın paylaştığı "Deniz ve Güneş" filminin galası oyuncularının katılımıyla Cinemaximum Kanyonsinemalarında gerçekleşti.

Galaya Türkiye İşitme Engeliler Derneği, İşitme Engelliler ve Aile Derneği'nin yanı sıra yapımcı-yönetmen Sinan Çetin, şarkıcı Mustafa Topaloğlu, oyuncu Ceren Benderlioğlu ve oyuncu Fırat Doğruloğlu da katıldı. İşitme engeline karşı farkındalık yaratacak olan filmin galasında işitme engellilere özel alt yazı ile film gösterimi yapıldı.

Film, Deniz (Burak Serdar Şanal)' in, nişanlısı ile gittiği Burgazada tatilinde Güneş (Şafak Pekdemir) ile karşılaşmaları sonucu aralarındaki aşkı konu alıyor. Filmin ana karakteri Deniz, işitme engelli sandığı Güneş'i daha yakından tanıyabilmek için işaret dilini öğrenir ve aralarında bir aşk başlar. Bu aşk hikayesini izleyecekler hikayenin tutkusuna ve aşkın sessiz haline tanık olacaklar.

Yönetmenliği Barış Denge'nin, yapımcılığını MT Film Prodüksiyon olarak , Mehmet Toptan ve Yaşar Tolga Bozkurt'un, yürütücü yapımcılığını ise ATS Film Yapım, Özge Şenocak Polat'ın üstlendiği filmin senaryosu ise Yaşar Tolga Bozkurt'a ait.

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
ÇADIR KENTLERDE KALAN AFETZEDELER, İFTAR SONRASI SİNEMA TIR'INDA FİLM İZLEDİ ÇADIR KENTLERDE KALAN AFETZEDELER, İFTAR SONRASI SİNEMA TIR'INDA FİLM İZLEDİ Netflix'e para ödemek istemeyenler buraya! Netflix'e para ödemek istemeyenler buraya! Eski ABD Başkanı Trump: 'Suçlanmam potansiyel ölüm ve yıkım ile sonuçlanır' Eski ABD Başkanı Trump: 'Suçlanmam potansiyel ölüm ve yıkım ile sonuçlanır'

Son Dakika Güncel 'Deniz ve Güneş' Filminin Galası Gerçekleşti - Son Dakika


Advertisement