Deniz Yıldızı Derneği, Yağlıdere'de İhtiyaç Sahibi Aileye Yen Bir Ev Yaptırdı - Son Dakika

Deniz Yıldızı Derneği, Yağlıdere'de İhtiyaç Sahibi Aileye Yen Bir Ev Yaptırdı

19.01.2012 18:40
Deniz Yıldızı Derneği, Yağlıdere'de İhtiyaç Sahibi Aileye Yen Bir Ev Yaptırdı, System.String[]

Giresun Deniz Yıldızı Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Yağlıdere ilçesinde ihtiyaç sahibi aileye yardımseverlerin desteğiyle yeni bir ev yaptırdı.

Giresun Deniz Yıldızı Kültür ve Yardımlaşma Derneği, Yağlıdere ilçesinde ihtiyaç sahibi aileye yardımseverlerin desteğiyle yeni bir ev yaptırdı.

Dernek Başkanı Emine Acar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Giresun'un ilçe ve köylerinde yardıma muhtaç insanlarla ilgili çalışmalara devam ettiklerini, bu kapsamda ilçenin Akköy köyünde ikisi zihinsel engelli üç çocuğuyla yaşayan Yaşar Yıldız'a yardımseverlerin de desteğiyle bir ev yaptırdıklarını söyledi.

Acar, bugüne kadar her tarafı açık, eski yapı, pencereleri naylon ile kaplı, dededen kalma evde yaşayan ailenin umudu olduklarını ifade ederek, "Önümüzdeki günlerde evin içinin de tüm ihtiyaçları karşılanarak ailemiz evine taşınacak. Bugüne kadar Sosyal Yardımlaşma Vakfı ve komşularının yardımlarıyla geçinmeye çalışan ailenin yeni evinin yapılabilmesi için birçok yardımseverimizin katkıları oldu. Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

- GİRESUN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Deniz Yıldızı Derneği, Yağlıdere'de İhtiyaç Sahibi Aileye Yen Bir Ev Yaptırdı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Henüz 21 yaşındaydı! Üst geçitten atladı, bir aracın altında kaldı Ehliyetsiz sürücünün kullandığı otomobil 6 araca çarptı, ortalık karıştı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot