Denizanaları Boğaz'ı istila etti - Son Dakika

Denizanaları Boğaz'ı istila etti

23.02.2021 16:27
Denizanaları Boğaz'ı istila etti, System.String[]

İstanbullular gördükleri bu manzara karşısında şaşkınlığa uğradı.

İstanbullular gördükleri bu manzara karşısında şaşkınlığa uğradı.. Boğaz, denizanalarının istilasına uğradı. Arnavutköy, Ortaköy ve Bebek sahilleri büyüklü küçüklü denizanalarıyla adeta beyaza büründü. Oluşan yoğunluk drone ile havadan da görüntülendi.

Kıyıdan balık tutanların oltaları denizanalarıyla dolarken, beyaza bürünen kıyı şeridini görenler gözlerine inanamadı. Uzmanlara göreyse korkulacak bir şey yok denizanalarındaki artışın nedeni mevsimsel.

-İHA-

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Denizanaları Boğaz'ı istila etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Altınlarını alıp harcadığı kişiye hiçbir şey olmamış gibi 'çay içme' teklifinde bulundu Aytemiz Alanyaspor, deplasmanda Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti Özcan Deniz'in yaralama suçundan 6 aydan 1 yıla kadar hapsi isteniyor Mısır-Türkiye ilişkilerindeki olumlu gelişmelerin ardından Yunan bakandan Kahire çıkarması Samsun'da eski eşine şiddet uygulayan kocanın darp edildiği anın görüntüleri ortaya çıktı Aracında uyuşturucu madde bulunan ünlü oyuncu Ayşegül Çınar, serbest bırakıldı Son Dakika! 11 şehit verdiğimiz kazayla ilgili ön rapor: Ani hava değişimiyle helikopter bulut içinde kaldı ve görüşü kaybetti Sesi duyan arkadaşları yardımına koştu ama yetmedi! Genç polis memuru karakolda kendi silahıyla intihar etti