Son Dakika Haberleri: Denizli Büyükşehir'in İlçelerdeki Çalışmaları Sürüyor

Denizli Büyükşehir'in İlçelerdeki Çalışmaları Sürüyor

11 gün önce

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yapımı üstlenen Çivril ilçesindeki Uşak Caddesi’nde bisiklet yolu ve sıcak asfaltta incelemede bulundu.

Denizli Büyükşehir'in İlçelerdeki Çalışmaları Sürüyor, System.String[]
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı  Osman Zolan, yapımı üstlenen  Çivril ilçesindeki  Uşak Caddesi'nde bisiklet yolu ve sıcak asfaltta incelemede bulundu.

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçelerde yapımını sürdürdüğü üst yapı çalışmaları sürüyor.  Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı  Osman Zolan, kaldırımı, bisiklet yolu ve sıcak asfaltı ile konforlu bir yola kavuşacak  Çivril ilçesindeki  Uşak Caddesi'nde incelemede bulundu. Başkan Zolan'a  Çivril Belediye Başkanı  Gürcan Güven,  AK Parti  Çivril İlçe Başkanı  Mehmet Celep ve beraberindekiler eşlik etti. Çalışanlara kolaylıklar dileyen Başkan  Osman Zolan, vatandaşlarla bir süre sohbet etti.  Uşak Caddesi'nde yapımı süren sıcak asfaltın  Çivril'e hayırlı olmasını dileyen Başkan  Osman Zolan, vatandaşların rahat, konforlu ve güvenli seyahati için yatırımlarının sürdüğünü ifade etti.

Denizli Büyükşehir Belediyesinin ihtiyaç olan her yerde olduğunu vurgulayan Başkan  Osman Zolan, "Ben yol konforunun bozulması sebebi ile sıkıntı çeken, toz ve çamur nedeni ile sabır gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. Ancak biz doğru projelerin altına doğru şekilde imza atmak zorundayız. Kendi ikbalimizi bir kenara bırakıp şehrimizin her köşesinde kalıcı eserler bırakmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz" diye konuştu. - DENİZLİ

Ünlü Şarkıcı Serkan Kaya, Flört Etmek İçin Attığı Mesaja Aldığı Cevapla Rezil Oldu NATO Genel Sekreteri: Türkiye, Hava Savunma Sistemleri İçin İki Ülkeyle Daha Görüşüyor!
FETÖ'den Yargılanan Eski İl Emniyet Müdürü Tahliye Edildi