Son Dakika Haberleri: Denizli'de 4 Kişinin Yaralandığı Kaza Anı Kamerada

Denizli'de 4 Kişinin Yaralandığı Kaza Anı Kamerada

6 ay önce

- Denizli'de 4 kişinin yaralandığı kaza anı kameradaDENİZLİ - Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde meydana gelen ve 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası, arkasından gelen bir başka aracın kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

- Denizli'de 4 kişinin yaralandığı kaza anı kamerada

DENİZLİ - Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde meydana gelen ve 4 kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan trafik kazası, arkasından gelen bir başka aracın kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntülerde yoldan çıkıp duvara çarpan aracın hızı dikkat çekti.
Edinilen bilgiye göre, Servergazi Mahallesi istikametinden Mehmetçik Mahallesi yönüne giden Ali Y. yönetimindeki 20 AAB 168 plakalı otomobil, iddiaya göre aşırı hız nedeniyle kontrolden çıktı. Otomobil gittiği istikametten, ters yöne dönerken, yolun kenarındaki yağmur giderleri boşluğuna dayandı. Duvara çarptığı anda iki lastik izinin de duvara geçtiği kazada, araç duvara paralele olarak yaklaşık 50 metre sürüklendi. Ters istikamete dönen otomobilde sürücü Ali Y., Hasan Karabulut (19), Ömer Tekin (19), Hüseyin Atın yaralanarak çeşitli hastanelere kaldırıldı.
Kaza sonrası inceleme yapan trafik polisleri ise duvarda yer alan iki lastik izini de inceledi. Araç sürüklendiği mesafe boyunca duvarda iz bırakırken, başka bir aracın araç kamerasından da kaza anı saniye saniye görüntülendi.

YORUMLAR


Güzel Oyuncu Tuvana Türkay, İç Çamaşırsız Kıyafetiyle Görüntülendi Ankara Valiliği: ABD Büyükelçiliğine Beyaz Renkli Araçtan 6 El Ateş Edildi

Son Dakika! Erdoğan'dan Döviz Açıklaması: Ezana ve Bayrağımıza Saldırıdan Farkı Yok!