Denizli'de Hırsızlığa 7 Tutuklama - Son Dakika

Denizli'de Hırsızlığa 7 Tutuklama

26.01.2012 16:52
Denizli'de Hırsızlığa 7 Tutuklama

Denizli'de ev, işyeri ve otomobilden hırsızlık yaptıkları tespit edilen 7 kişi, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Denizli'de ev, işyeri ve otomobilden hırsızlık yaptıkları tespit edilen 7 kişi, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Akkonak ve Merkezefendi mahallelerinde meydana gelen 5 ayrı evden hırsızlık olayını M.Y. (22) ve U.Ç. (25) isimli şüphelilerin gerçekleştirdiğini tespit eden polis, düzenlediği operasyonla 2 şüpheliyi gözaltına aldı. 2 şüpheli, sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandı.

Saraylar Yukarışamlı Mahallesi ve Develi köyünde meydana gelen 3 işyerinden hırsızlık olayını ise Z.S. (31), S.A. (20) ve C.A. (19) isimli şüphelilerin gerçekleştirdiği tespit edildi. Emniyet güçlerinin yakalayarak gözaltına aldığı 3 şüpheli de sevk edildikleri adli mercilerce tutuklandı.

Yapılan bir diğer operasyonda ise, Değirmenönü Mahallesi'nde meydana gelen 3 otodan hırsızlık olayı ile ilgili aranan A.A. (21) ve M.A.K. (30) yakalandı. 2 zanlı, çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA
Hakem çift sarı kart gösterdiği futbolcuyu sahada unuttu Hakem çift sarı kart gösterdiği futbolcuyu sahada unuttu Tezgahlarda yerini alan karpuzun dilimi 60 liradan satılıyor Tezgahlarda yerini alan karpuzun dilimi 60 liradan satılıyor Ramazan yufkaları imeceyle hazırlandı Ramazan yufkaları imeceyle hazırlandı

Son Dakika Güncel Denizli'de Hırsızlığa 7 Tutuklama - Son Dakika


Advertisement