Denizli'de Lodos Uyarısı - Son Dakika

Denizli'de Lodos Uyarısı

05.01.2012 19:20
Denizli'de Lodos Uyarısı, System.String[]

Denizli'nin yarın ve cumartesi günü kuvvetli yağış ile lodosun etkisi altında kalacağı bildirildi.

Denizli'nin yarın ve cumartesi günü kuvvetli yağış ile lodosun etkisi altında kalacağı bildirildi.

Denizli Meteoroloji Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, son değerlendirmelere göre, yurdun yarın Orta Akdeniz üzerinden gelen yağışlı havanın etkisine gireceğinin tahmin edildiği belirtildi.

Yarın ve cumartesi günü Denizli'nin kuvvetli yağışla lodosun etkisi altında kalacağına değinilen açıklamada, rüzgardan dolayı oluşabilecek soba zehirlenmesi, çatı uçması gibi konulara karşı vatandaşların duyarlı olması istendi.

Açıklamada, şöyle denildi:

"İlimizin cuma ve cumartesi günleri yağış ile saatte 50-70 kilometreye ulaşan rüzgarın etkisi altında kalacağını tahmin ediyoruz. Aşırı yağışın beklendiği Muğla ve Antalya çevreleri ile ilimizde oluşabilecek sel, taşkın gibi olumsuzluklara karşı yetkililerin ve vatandaşların tedbirli ve dikkatli olması gerekiyor."

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Denizli'de Lodos Uyarısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi