Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu - Son Dakika

Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

01.01.2012 12:36
Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu, System.String[]

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi.

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi. Pamukkale ve Karahayıt'taki oteller ve eğlence merkezlerince yılbaşı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu.

Colassae Olel'de önce Handan Erim seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile partiye katılanları coşturdu. Daha sonra oryantal dans gösterileri yer aldı. İş dünyasından ve bürokratlardan çok sayıda kişi aileleriyle katıldığı coşkulu yılbaşı partisinin finalinde sahneye şarkıcı Ayhan Aşan çıktı. Seslendirdiği şarkılarla, gelenleri eğlendirdi.

Eğlencenin bir başka adresi otelin gece kulübüydü. Burada da bir başka şarkıcı Karaca sahne aldı. Karaca partiye katılanlara eşsiz bir gece yaşattı. Karaca'nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara Denizlililer yeni yılı karşıladı.

Yılbaşı kutlamalarının yapıldığı alanlarda polis yoğun güvenlik önlemleri aldı. Denizli Emniyet Müdürlüğü, kentin giriş noktaları ile Denizli- Pamukkale, Denizli- Antalya Karayolu üzerinde önlemler aldı. Alkollü kişiler evlerine polis araçlarıyla bırakıldı. Yaklaşık 10 bin Denizlili yeni yıla Pamukkale ve Karahayıt'taki otel ve restoranlarda girdi.

Görüntü dökükümü

-------------

-Turistlerden detay

-Ayhan Ayhan'dan detay

-eğlenceden detay

Haber-Kamera Ramazan ÇETİNDenizli (DHA)

=============================================

(Tür: Yurt)

Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu
Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu
Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu - Son Dakika


Son Dakika

Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek Galatasaray'ın ilk 11'i belli oldu! Yıldız futbolcu, kadroya geri döndü Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Çekya'da Sağlık Bakanı'ndan büyük skandal! Korona kurallarını hiçe saydı, istifası isteniyor TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Kongrede sahneye çıkan yaşlı kadın Erdoğan'dan ricada bulundu: Damadına benim için sarıl ABD'de bu çocuğu konuşuyor! Karantina arkadaşı olarak insan iskeletini seçti