Son Dakika Haberleri: Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

8 yıl önce

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi.

Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu, System.String[]

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi. Pamukkale ve Karahayıt'taki oteller ve eğlence merkezlerince yılbaşı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu.


Colassae Olel'de önce Handan Erim seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile partiye katılanları coşturdu. Daha sonra oryantal dans gösterileri yer aldı. İş dünyasından ve bürokratlardan çok sayıda kişi aileleriyle katıldığı coşkulu yılbaşı partisinin finalinde sahneye şarkıcı Ayhan Aşan çıktı. Seslendirdiği şarkılarla, gelenleri eğlendirdi.


Eğlencenin bir başka adresi otelin gece kulübüydü. Burada da bir başka şarkıcı Karaca sahne aldı. Karaca partiye katılanlara eşsiz bir gece yaşattı. Karaca'nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara Denizlililer yeni yılı karşıladı.


Yılbaşı kutlamalarının yapıldığı alanlarda polis yoğun güvenlik önlemleri aldı. Denizli Emniyet Müdürlüğü, kentin giriş noktaları ile Denizli- Pamukkale, Denizli- Antalya Karayolu üzerinde önlemler aldı. Alkollü kişiler evlerine polis araçlarıyla bırakıldı. Yaklaşık 10 bin Denizlili yeni yıla Pamukkale ve Karahayıt'taki otel ve restoranlarda girdi.


Görüntü dökükümü


-------------


-Turistlerden detay


-Ayhan Ayhan'dan detay


-eğlenceden detay


Haber-Kamera Ramazan ÇETİNDenizli (DHA)


=============================================


(Tür: Yurt)

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 12:36 Kaynak: DHAABD Adana Konsolosluğu'nda çalıştığı iddia edilen Türk personellerin, zemzem suyuyla dalga geçmesi olay oldu
Erdoğan'ın "Kapıları açarız" sözlerine Yunanistan Başbakanı'ndan yanıt: Mültecileri bu şekilde kullanamayacaklarını söyledim Aras Bulut İynemli'den Süleyman Soylu'nun "Çukur" eleştirisine cevap