Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu - Son Dakika

Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

01.01.2012 12:36
Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi.

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi. Pamukkale ve Karahayıt'taki oteller ve eğlence merkezlerince yılbaşı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu.

Colassae Olel'de önce Handan Erim seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile partiye katılanları coşturdu. Daha sonra oryantal dans gösterileri yer aldı. İş dünyasından ve bürokratlardan çok sayıda kişi aileleriyle katıldığı coşkulu yılbaşı partisinin finalinde sahneye şarkıcı Ayhan Aşan çıktı. Seslendirdiği şarkılarla, gelenleri eğlendirdi.

Eğlencenin bir başka adresi otelin gece kulübüydü. Burada da bir başka şarkıcı Karaca sahne aldı. Karaca partiye katılanlara eşsiz bir gece yaşattı. Karaca'nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara Denizlililer yeni yılı karşıladı.

Yılbaşı kutlamalarının yapıldığı alanlarda polis yoğun güvenlik önlemleri aldı. Denizli Emniyet Müdürlüğü, kentin giriş noktaları ile Denizli- Pamukkale, Denizli- Antalya Karayolu üzerinde önlemler aldı. Alkollü kişiler evlerine polis araçlarıyla bırakıldı. Yaklaşık 10 bin Denizlili yeni yıla Pamukkale ve Karahayıt'taki otel ve restoranlarda girdi.

Görüntü dökükümü

-------------

-Turistlerden detay

-Ayhan Ayhan'dan detay

-eğlenceden detay

Haber-Kamera Ramazan ÇETİNDenizli (DHA)

=============================================

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA
HİERAPOLİS ANTİK KENTİ'NDE YIKILMA TEHLİKESİ HİERAPOLİS ANTİK KENTİ'NDE YIKILMA TEHLİKESİ

Son Dakika Güncel Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement