Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu - Son Dakika

Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi.

Denizli\'de Yeni Yıl Çoşkusu
01.01.2012 - 12:36,

Denizli yeni yıla büyük bir coşkuyla 'Merhaba' dedi. Pamukkale ve Karahayıt'taki oteller ve eğlence merkezlerince yılbaşı kutlamaları renkli görüntülere sahne oldu.

Colassae Olel'de önce Handan Erim seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile partiye katılanları coşturdu. Daha sonra oryantal dans gösterileri yer aldı. İş dünyasından ve bürokratlardan çok sayıda kişi aileleriyle katıldığı coşkulu yılbaşı partisinin finalinde sahneye şarkıcı Ayhan Aşan çıktı. Seslendirdiği şarkılarla, gelenleri eğlendirdi.

Eğlencenin bir başka adresi otelin gece kulübüydü. Burada da bir başka şarkıcı Karaca sahne aldı. Karaca partiye katılanlara eşsiz bir gece yaşattı. Karaca'nın seslendirdiği birbirinden güzel şarkılara Denizlililer yeni yılı karşıladı.

Yılbaşı kutlamalarının yapıldığı alanlarda polis yoğun güvenlik önlemleri aldı. Denizli Emniyet Müdürlüğü, kentin giriş noktaları ile Denizli- Pamukkale, Denizli- Antalya Karayolu üzerinde önlemler aldı. Alkollü kişiler evlerine polis araçlarıyla bırakıldı. Yaklaşık 10 bin Denizlili yeni yıla Pamukkale ve Karahayıt'taki otel ve restoranlarda girdi.

Görüntü dökükümü

-------------

-Turistlerden detay

-Ayhan Ayhan'dan detay

-eğlenceden detay

Haber-Kamera Ramazan ÇETİNDenizli (DHA)

=============================================

(Tür: Yurt)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Denizli'de Yeni Yıl Çoşkusu - Son Dakika


Advertisement