Denizli Devlet Hastanesi Şifa Merkezi Haline Geldi - Son Dakika

Denizli Devlet Hastanesi Şifa Merkezi Haline Geldi

02.07.2013 17:32
Denizli Devlet Hastanesi Şifa Merkezi Haline Geldi, System.String[]

Denizli Devlet Hastanesi'ne başvuran 50 yaşındaki hasta, Kalp Damar Cerrahi Kliniği'nde uygulanan mitral kapak replasmanı ile sağlığına kavuştu.

Kalp kapak hastalığı sebebiyle Isparta'dan gelip Denizli Devlet Hastanesi'ne başvuran 50 yaşındaki hasta, Kalp Damar Cerrahi Kliniği'nde uygulanan mitral kapak replasmanı ile sağlığına kavuştu. Şaziye Selek, kalp kapak hastalığı ve nefes darlığı şikayetiyle geldiği hastanede kalp–damar cerrahisi uzmanları Opr. Dr. Kadir Gökhan Saçkan, Opr. Dr. Murat Alten ve Opr. Dr. Türkan Demir'den oluşan ekip tarafından ameliyat edildi.

Ameliyat ekibinde yer alan ve aynı zamanda hastane yönetici olan Opr. Dr. Saçkan, Denizli Devlet Hastanesi'nin, kalp kapak ameliyatlarında da tercih edilen bir merkez haline geldiğini söyledi. Saçkan, "Kalp kapak hastalıkları, açık kalp cerrahisinde koroner by-pass ameliyatlarından sonra en çok yapılan ameliyatlardır. Hastanemizde AVR (aort kapak replasmanı) ve MVR (mitral kapak replasmanı) gibi ameliyatlar başarıyla yapılıyor. Denizli ve ilçelerinin yanısıra Uşak, Afyonkarahisar, Burdur, Nazilli, Muğla ve Fethiye gibi il ve ilçelerden hastalar başvuruyor. Son olarak Isparta'an gelen 50 yaşındaki kalp Selek'e, mitral kapak replasmanı işlemini başarıyla yaptık. Hastamız, ameliyattan sonra dördüncü saatte solunum makinesinden ayrıldı ve ilk gün de yürütüldü." diye konuştu. Sağlığına kavuşan Şaziye Selek ise, "Ameliyattan önce nefes almakta zorlanıyordum, şimdi ise kendimi çok iyi hissediyorum. Doktorlarımıza ve hemşirelerimize çok teşekkür ediyorum." dedi.

Denizli Devlet Hastanesi Şifa Merkezi Haline Geldi

Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Denizli Devlet Hastanesi Şifa Merkezi Haline Geldi - Son Dakika


Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 438 liradan işlem görüyor Sosyal medyada akılalmaz tuzak: Her sorunu çözdüklerini iddia edip büyü kargoluyorlar Yarı çıplak paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya, bu kez de yastık pozuyla olay oldu Her şey bir anda olup bitti! Bursa'daki şiddetli fırtına kameralara anbean yansıdı Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak önce transfer iptal etti, sonra da görevini bıraktı Çağla Şıkel'e "Memelerini göstermemeyi öğret" diyen Arto, tazminat ödeyecek Arazi çalışmaları sonucunda keşfedilen Tel Işkını, dünyada sadece Adıyaman'da yetişiyor İç savaşa sürüklenen Hollanda'da göstericilerin bir köprüyü havaya uçurduğu iddia edildi