Denizli Emniyet Müdürü Atilla Çınar: "Yoğun Kar Yağışının Olduğu İki Gün İçerisinde Karayollarımızda Ölüm ve Yaralanma ile Sonuçlanan Herhangi Bir Trafik Kazası Meydana Gelmemiştir" - Son Dakika

Denizli Emniyet Müdürü Atilla Çınar: "Yoğun Kar Yağışının Olduğu İki Gün İçerisinde Karayollarımızda Ölüm ve Yaralanma ile Sonuçlanan Herhangi Bir Trafik Kazası Meydana Gelmemiştir"

12.01.2012 18:40
Denizli Emniyet Müdürü Atilla Çınar:

Denizli Emniyet Müdürü Atilla Çınar, Denizli'de yoğun kar yağışının ve sisin etkili olduğu iki gün içerisinde karayollarında ölüm ve yaralanma ile sonuçlanan herhangi bir trafik kazasının meydana gelmediğini söyledi.

Denizli Emniyet Müdürü Atilla Çınar, Denizli'de yoğun kar yağışının ve sisin etkili olduğu iki gün içerisinde karayollarında ölüm ve yaralanma ile sonuçlanan herhangi bir trafik kazasının meydana gelmediğini söyledi.

Çınar, gazetecilere yaptığı açıklamada, kış aylarında yaşanabilecek olumsuzluklara anında müdahale etmek amacıyla 2011-2012 Kış Tedbirleri Planı hazırladıklarını belirtti.

Kar yağışının başladığı andan itibaren 2011-2012 Kış Tedbirleri Planı'nın uygulamaya konularak, başta trafik birimleri olmak üzere tüm polis teşkilatının görevlendirildiğini ifade eden Çınar, şöyle dedi:

"İçerisinde bulunduğumuz kış aylarında ilimizin büyük bir kısmını kapsayacak şekilde etkisini sürdüren yoğun kar yağışı görüldü. İlimizi diğer illere bağlayan karayollarından özellikle Cankurtaran, Tavas makası ve Serinhisar rampalarında kar yağışı ve sisli havanın trafik akımını olumsuz yönde etkilediği gözlemlenmiştir. İlimiz genelinde iki gün süreyle devam eden yoğun kar yağışı süresince Karayolları 27. Şube Şefliği, ilgili belediye başkanlıkları, Orman Bölge Müdürlüğü, İl Özel İdare Genel Sekreterliği kurumları ile koordineli, etkin ve duyarlı çalışmalar yapıldı. Yoğun kar yağışının olduğu iki gün içerisinde karayollarımızda ölüm ve yaralanma ile sonuçlanan herhangi bir trafik kazası meydana gelmemiştir. Yine bu süre zarfında karayollarımızda mahsur kalan herhangi bir sürücü, yolcu ve yaya bulunmamaktadır."

- DENİZLİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Denizli Emniyet Müdürü Atilla Çınar: 'Yoğun Kar Yağışının Olduğu İki Gün İçerisinde Karayollarımızda Ölüm ve Yaralanma ile Sonuçlanan Herhangi Bir Trafik Kazası Meydana Gelmemiştir' - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü otobüs firmasında rezalet! Muavin, yan koltuğundaki genç kıza bakarak mastürbasyon yaptı Son Dakika! 2020 KPSS lisans sınavı sonuçları açıklandı İngiliz The Guardian: Amerikalı gençler plazmalarını satmak için bilerek koronavirüse yakalanıyor ABD eski Başkanı Obama, megafonla oy isteyerek Biden'a destek oldu Sağlık Bakanı Koca'dan 7 kritik il için gece yarısı paylaşımı: Vakalarda artış var, kurallara uyalım "Hazır asker" imajıyla gündeme bomba gibi düşen Yıldız Tilbe, yeni tarzıyla yine çok konuşulacak Dondurucudan çıkardıkları erişteyi yiyen aynı aileden 9 kişi hayatını kaybetti Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı