Denizli Köylüleri Yemekte Bir Araya Geldi - Son Dakika

Denizli Köylüleri Yemekte Bir Araya Geldi

02.01.2012 14:00
Denizli Köylüleri Yemekte Bir Araya Geldi, System.String[]

Keban Denizli köylüleri İstanbul'da yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Keban Denizli köylüleri İstanbul'da yemek organizasyonunda bir araya geldi.

Denizli Köyü Derneği Başkanı Süleyman Özer, İstanbul Alibeyköy'de bir restoranda gerçekleşen toplantıda, hemşehrilerinden birlik ve beraberlik içerisinde köyü ve hemşehrilerini unutmamalarını istedi. Özer, "Geleneklerimize sahip çıkalım, gelecek nesillere sahip çıkalım. İnşallah önümüzdeki yıllarda daha geniş kapsamlı toplanalım tüm yönetici arkadaşlarıma ve köylülerime ve katılanlara teşekkür ederim" dedi.

Yemeğe Kebanlı olan CHP İstanbul Milletvekili Haluk Eyidoğan, Kebanlılar Derneği Başkanı Hadi Turan, Karacaahmet Sultan Derneği Başkanı Muharrem Ercan ve Denizli köylüleri ile misafirler katıldı.

Organizasyonda şarkıcılar Mehmet Yıldırım, Ali Özel ile halk oyunları ekibi sahne aldı.

- ELAZIĞ

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Denizli Köylüleri Yemekte Bir Araya Geldi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Boşanan çiftin dedikodular üzerine yaptırdığı test herkesi şaşırttı! Bir baba iki DNA Esnaftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 6 maddelik öneri paketi Suudi Arabistan Krallığı'nın tespihlerini İznikli usta üretiyor Böyle sapkınlık yok! Evlerine güvenlik kamerası taktığı kadınların cinsel ilişki görüntülerini izledi Canını hiçe sayan adam güvercinlerin hayatını kurtardı 1 metre karın 1 haftada geçit verdiği yolda, duygulandıran buluşma Amasya'da yüzde 50'lik içme suyu indirimine sevinen muhtarlar pankart astı Araç muayenede yeni düzenleme: Ağır hasarlı araçlar bir ay içinde herhangi bir istasyonda tekrar muayeneye girebilecek